Ir directamente al contenido
Logotipo de Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Tom Mandersstraat 74

7558MR Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 419.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 429.230

Precio de compra /m²: € 3.248

Galería de fotos

Descripción

Tom Mandersstraat 74 7558 MR HENGELO INTRODUCTIE EN WOONOMGEVING Wij zijn begonnen met de verkoop van Tom Mandersstraat 74 Hengelo. Een fraaie 2-onder-1-kapwoning met vrij uitzicht op gemeentelijk groen aan de voorzijde, een diepe oprit voor 2 auto's en een fijne en zonnige tuin op het zuidoosten. De ligging in een verkeersarme woonomgeving en het speeltuintje aan de voorzijde maken het huis heel geschikt voor gezinnen met jonge kinderen. De woning, gerealiseerd in 1984, beschikt over 3 prima slaapkamers op de 1e verdieping en een extra 4e slaapkamer op de zolder, die te bereiken is via een vaste trap. De wijk Hasseler Es staat bekend als rustige woonomgeving met veel openbaar groen en nabijheid van voorzieningen. Het uitstekend uitgeruste wijkwinkelcentrum Hasselo, basisscholen, sportvoorzieningen en de toerit A1 zijn vlot te bereiken, net als het centrum van Hengelo. De Tom Mandersstraat 74 is reeds bij de bouw voorzien van gevel,- dak,- en vloerisolatie. De Hoogrendementsketel en dubbel glas zorgen voor een energielabel C. Een prima vertrekpunt voor verdere verduurzaming. Wil je de woning graag in het echt bekijken om de bijzondere ligging en ruimtes te bewonderen? Maak een afspraak voor een uitgebreide bezichtiging. Onze opdrachtgever en makelaar heten je van harte welkom! DE INDELING Overdekte entree, hal met plavuizen vloer, toilet en trapopgang. De lichte L-vormige woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en biedt vrij uitzicht op openbaar groen. De open keuken aan de achterzijde biedt toegang tot de handige bijkeuken met provisiekast. Via de bijkeuken is ook de inpandige garage/berging te bereiken. Verdieping: Overloop met zijraam, 3 royale slaapkamers, ruime badkamer met ligbad, douche, wastafel, 2e toilet en aansluiting wasmachine. Zolder: Voorzolder met opstelling cv, 4e slaapkamer met dakvenster. Achter de knieschotten en luiken bevindt zich veel bergruimte. BIJZONDERHEDEN - bouwjaar 1984 / woonoppervlak 129 / perceeloppervlak 251 m2 / inhoudsindicatie 493 m3; - verwarming via cv-gas | Intergas Kombi Kompakt uit 2019 | huur); - het energielabel is C; - voorzien van gevel-, vloer-, en dakisolatie | grotendeels voorzien van dubbel glas; - oprit voor meerdere auto's op eigen terrein; - aangebouwde stenen garage/berging met luifel (3.12 x 5.57); - brede tuin aan de achterzijde; - woonkamer met parketvloer; - verkeersarme woonomgeving en vrij uitzicht aan de voorzijde; - opvallend royale badkamer van 2.65 x 2.59; AANVAARDING In overleg tussen koper en verkoper. DE KOOPOVEREENKOMST - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom of bankgarantie alsmede een ouderdomsclausule opgenomen; JOUW EIGEN AANKOOPMAKELAAR. NIET VERPLICHT, WEL VERSTANDIG! Wij behartigen de belangen van de verkoper. Interesse in deze woning? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op NVM.nl en Funda.nl. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 419.000

Coste del comprador (estimado): € 10.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 429.230

2,78%

Anualmente

%

€ 20.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 419.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
129 m²
Área del lote
309 m²
Contenido
493 m³
Otra zona interior
17 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Área del jardín trasero
115 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1984
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Dwarskap bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas kombi kompakt HRE 28/24 RF (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Mandelig

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
17-10-2025
Fecha de venta
04-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, en toilet

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7558

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.