Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Uitslagsweg 98 A

7556LT Hengelo • Overijssel

Bajo precio

€ 495.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 506.750

Precio de compra /m²: € 4.231

Galería de fotos

Descripción

Op een riant perceel van maar liefst 530 m² staat deze goed onderhouden karakteristieke vrijstaande jaren '30 woning met serre /tuinkamer, moderne keuken en badkamer en zeer ruime stenen berging, garage en carport. De diepe zonnige tuin is gelegen op het zuid-oosten, parkeergelegenheid aanwezig op eigen (afgesloten) terrein. De woning is perfect gelegen op korte afstand van het centrum, station, en wijk-/winkelcentrum, ook de kinderboerderij, zwembad, het Weusthagbos en diverse scholen liggen in de directe omgeving. Binnen 5 minuten afstand van op-/afrit A1. Indeling: Begane grond: Entree, hal met trapopgang en bergkast, lichte woonkamer met erker en veel lichtinval, sfeervolle moderne schouw met gaskachel, eetkamer met openslaande tuindeuren naar de serre/tuinkamer, half-open moderne woonkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en toegang tot de betegelde kelder, achterportaal met deur naar de tuin, separate toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein, ruime bijkeuken met keukenblok v.v. gootsteen en opstelplaats voor wasmachine en droger, vaste kast met cv-installatie. Eerste verdieping: Overloop, drie ruime slaapkamers waarvan twee voorzien van vaste kasten en een met sauna (ter overname) en airconditioning, moderne badkamer (2023) voorzien van inloopdouche, vaste wastafel met meubel en vrijhangend toilet. Zolder: Middels vlizotrap bereikbare bergzolder. Buitenruimte: De tuin is een echte blikvanger, hier kan je optimaal genieten van het buitenleven, een oase van groen en rust. Op eigen terrein beschik je o.a. over een royale carport een in spouw gebouwde berging en garage en een sfeervolle overkapping. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1928; * Woonoppervlakte woonhuis: 117 m²; * Inhoud woonhuis: 451 m³; * Perceel oppervlakte: 530 m²; * Energielabel C; * 14 Zonnepanelen aanwezig, 225 Wp; * Verwarming en warm water middels van hr-combiketel, Remeha, eigendom, bouwjaar 2008; * Serre en berging zijn v.v. vloerverwarming; * Sfeervolle gaskachel in de woonkamer aanwezig; * Serre (1997) kunststof; * Erker voorzien van screens; * Woning is gedeeltelijk voorzien van rolluiken; * Schilderwerk buitenzijde voorzijde uitgevoerd in 2023; * Woonkamer v.v. fraaie massief eiken parketvloer; * Airconditioning aanwezig in de woonkamer en op de slaapkamer eerste verdieping; * Diepe zonnige tuin met ruime in spouw gebouwde garage/berging; * Parkeergelegenheid op eigen (afgesloten) terrein aanwezig; * In de koopakte zal een deponering van 10% waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen..

Hipoteca berekenen

€ 495.000

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 506.750

3,04%

Anualmente

%

€ 24.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 495.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Área del lote
530 m²
Contenido
451 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
21 m²
Espacio de almacenamiento externo
36 m²
Área del jardín trasero
352 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1928
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Mansarde dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
02-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7556

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.