Ir directamente al contenido
Logotipo de Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs

Zilvensebroekweg 57

7371EG Loenen • Gelderland

Vendido

€ 1.095.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 23.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 21.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.118.750

Precio de compra /m²: € 7.657

Galería de fotos

Descripción

Paardenliefhebbers opgelet, deze vrijstaande woning met ruim 19000 m² grond, stallen, weiland en rijbak biedt alles wat je nodig hebt. De woning ligt aan een rustige, halfverharde zandweg, grenzend aan natuurgebied "de Loenense Hooilanden" dat over gaat in de Empese en Tondense Heide. Vanuit huis kunt u prachtig wandelen en fietsen. Voor uw dagelijkse boodschappen en andere voorzieningen, rijdt u in minder dan 10 autominuten naar Loenen of Eerbeek. Eveneens in 10 autominuten bereikt u Apeldoorn of rijdt u op de A50 en A1 waarmee een optimale ontsluiting gewaarborgd is. de woning is grondig verbouwd en geïsoleerd. Tevens zijn er opvallend veel extra's zoals een dubbele garage, extra schuur, kantoor en zonnepanelen. De aankoop in 1990 hebben de eigenaren de woning volledig verbouwd met meest recent o.a. een nieuwe keuken (2023) renovatie badkamer (2024) zonnepanelen (2023), HR ++ glas, meterkast en laadpaal voor de auto. BIJGEBOUW In 2002 is de schuur gebouwd bestaand uit beton elementen, betonvloer en volledig beloopbare zolder. Op de begane grond is een zelfstandig kantoor aanwezig met pantry en toilet, eenvoudig aan te passen naar een B&B of guesthouse. Indeling schuur: dubbele garage met elektrische deuren en laadbox voor de elektrische auto, geïsoleerd kantoor met eigen ingang en toilet, hobbyruimte en paardenstal voorzien van 2 boxen en schuilafdak. Voorheen waren er 4 boxen, dit is eenvoudig terug te brengen. Met vaste trap te bereiken zolderberging met extra toegang via dakkapel voor hooi of grotere spullen. Tevens is er een 2 wagen schuur aanwezig naast de rijbak. WONING indeling: hal met de originele vloer van granito en toegang tot de ruime, L-vormige woonkamer (36 m2) . Vanuit de woonkamer heb je prachtig zicht op de natuur aan de overzijde en naastgelegen weiland. Aansluitend is de ruime woonkeuken (30 m2) gesitueerd met complete inbouwopstelling uit 2023, o.a. inductiekookplaat, oven, afzuigkap en vaatwasser. Aansluitend is de bijkeuken met opstelling wasmachine. Achterportaal met toegang naar de WC en cv ruimte. De keuken en woonkamer zijn voorzien van een moderne PVC vloer. 1e etage: overloop met badkamer en 2 slaapkamers. Heb je oudere kinderen of regelmatig logies, is het kantoor in het bijgebouw ook een optie om als slaapkamer te gebruiken. Tevens is er een inloopkast en bergruimte aanwezig op de etage. Zoals alles in deze woning is ook de badkamer ruim van opzet met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. Via een vlizotrap is een ruime bergzolder bereikbaar. DUURZAAMHEID In 2017 is het dak boven de keuken geïsoleerd, het dak van de woning is al eerder voorzien van isolatie. In 2023 is de woning grotendeels voorzien van HR++ glas. In de grote ramen in de woonkamer is tevens zonwerend glas geplaatst. De vloeren in de keuken en de woonkamer zijn ook geïsoleerd. de 14 zonnepanelen uit 2023 liggen op de schuur en leveren jaarlijks ruim 4.200 KWH. Het energie label uit 2025 is E. Een Prachtige Tuin en ruim erf De groen aangelegde tuin met o.a. vele siergrassen, bloemenweides en borders biedt een schitterend vrij uitzicht op het omliggende coulisselandschap met weides, bomen en houtwallen. Dankzij de gevarieerde beplanting trekt de tuin veel bijen, hommels, vlinders en andere insecten aan, wat zorgt voor een levendige sfeer. Naast de schuur bevindt zich de fruit-boomgaard. Algemeen: • Het in 1938 gebouwde woonhuis is meest recent in 2023-2024 gerenoveerd, de garage is van 2002, de 2e schuur is gerenoveerd in 2025 • De multifunctionele bijgebouwen bieden circa 220 m² en zijn o.a. voorzien van een beloopbare zolder, bereikbaar met een vaste trap in de garage. • De kavelgrootte in eigendom bedraagt 19.400 m² met bestemming deels wonen en deels agrarisch. • Er is een centrale verwarming (HR-combiketel, bouwjaar 2012). • De gehele woning is goed geïsoleerd, behalve een deel van muren. Energielabel E. • Er is ook snel internet via glasvezelkabel. • Ook is er een laadpaal voor de elektrische auto. • Elektrische deuren in de garage. • Verhoogde 2e schuur voor caravan of camper. Kortom, dit woonhuis is perfect voor mensen die op zoek zijn naar rust, natuur, authenticiteit en ruimte, zowel binnen als buiten. Wilt u dit unieke aanbod zelf ervaren? Neem dan contact met ons op voor een rondleiding. In het kader van eventuele vervolginteresse wijzen wij u op onderstaande voor deze woning van toepassing zijnde toevoegingen op de standaard NVM koopovereenkomst: - Ouderdomsclausule - Asbestclausule  - Documentatie bij beroep op een eventueel opgenomen financieringsvoorbehoud. - Toelichting meetinstructie - Aanvulling notariskeuze. Een nadere uitleg over mogelijke clausules/ toevoegingen treft u aan achterin de verkoopbrochure, te downloaden op de website van de woning.  Voor dit landhuis is een eigen website met o.a. fullscreen foto's en video beschikbaar. U vindt de website door straatnaam en huisnummer achter elkaar te typen en af te sluiten met .nl Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 1.095.000

Coste del comprador (estimado): € 23.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 21.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.118.750

3,04%

Anualmente

%

€ 54.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.095.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
143 m²
Área del lote
19400 m²
Contenido
547 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
221 m²
Área del jardín trasero
15 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1938
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
23-10-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, vliering, elektra en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7371

Mapas de Google

Ubicación de Loenen

Vista espacial del área de trabajo en Loenen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Loenen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Loenen. En 2026 había 3.258 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 504.000.

Inhabitantes

3.258

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 504.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

85

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Loenen
Año Inhabitantes
2021 3.380
2022 3.360
2023 3.345
2024 3.330
2025 3.300
2026 3.258

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Loenen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 365.000
2022 EUR 397.000
2023 EUR 473.000
2024 EUR 497.000
2025 EUR 504.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 910 0-15: 370 15-25: 310 25-45: 640 45-65: 1.020

Nivel académico

Hoger

730

Praktisch

630

Middelbaar

1.190

Origen de los residentes (2025)

Europa

155

Nederland

2.965

Buiten Europa

180

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 198
Appartementen 139
Tussenwoningen 226
Vrijstaande woningen 627
Twee-onder-één-kap woningen 245

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 141
1925 tot 1950 206
1950 tot 1970 434
1970 tot 1980 125
1980 tot 1990 135
1990 tot 2000 91
2000 tot 2010 82
2010 tot 2020 125
2020 en later 27

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

307

Etiqueta C

283

Etiqueta G

271

Etiqueta B

191

Etiqueta D

156

Etiqueta F

146

Etiqueta E

77

Etiqueta A+

8

Etiqueta A+++

7

Etiqueta A++

4

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Loenen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.560 3.270
2021 1.760 3.370
2022 1.380 3.200
2023 1.110 3.020
2024 1.080 3.180

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.290

Huurwoning

Gas: 990 • Electricidad: 2.200

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricidad: 3.340

Appartement

Gas: 670 • Electricidad: 1.950

Tussenwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.110

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Electricidad: 3.870

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.910

Actividad empresarial en Loenen (2025)

Handel en HORECA 105
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 105
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 490

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Loenen
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 5
jun 2025 9
mei 2025 2
mrt 2025 9
mrt 2026 7
nov 2024 13
nov 2025 5
okt 2024 3
okt 2025 7
sep 2024 9
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Loenen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Loenen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Loenen?

Loenen telt in 2026 ongeveer 3.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loenen is in 2025 circa € 504.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenen ligt rond € 38.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 85 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loenen?

In Loenen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 627 woningen.

Meer viviendas in Loenen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.