Ir directamente al contenido
Logotipo de Carine Fabisch Makelaardij

Adriaan van Bergenstraat 59

3554VB Utrecht • Utrecht

€ 550.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 562.850

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

In de geliefde wijk Zuilen ligt deze leuke en sfeervolle jaren-30 woning met zo’n 100 m2 woonoppervlakte en een fijne tuin! Er zijn 3 slaapkamers en er is een mogelijkheid een 4e slaapkamer te realiseren. Aan de voorzijde vrij uitzicht en veel privacy in de achtertuin. Door de vorige eigenaren werd de woning smaakvol gerenoveerd. Vrijwel alles is vanaf 2014 onder handen genomen, hetgeen heeft geresulteerd in een sfeervol, modern en comfortabel huis. Er zijn 2 zonnepanelen geplaatst en er is vloer- en dakisolatie aangebracht. De woning is (met uitzondering van 2 deuren) geheel voorzien van dubbel glas. De binnendeuren zijn veelal de originele paneeldeuren met deels glas in lood. Ligging: Goed en rustig gelegen in de geliefde en charmante wijk Zuilen, een levendige en groenrijke wijk aan de noordwestkant van Utrecht. Zuilen is geliefd om zijn jaren ’30 architectuur, brede straten en sfeervolle pleinen. De buurt is kindvriendelijk en voorzien van basisscholen en speeltuinen. In de directe omgeving bevinden zich diverse winkelvoorzieningen waaronder winkelcentrum Rokade. Daarnaast zijn er volop koffie-, lunchtentjes en restaurantjes aanwezig. Het hippe Werkspoorgebied en meerdere zonnige terrassen vindt u op korte loopafstand. Eveneens op loopafstand van het Julianapark, maar ook nabij het groen bij de Vecht, natuurgebied Oud Zuilen, het Gagelbos en de Maarsseveense Plassen. Openbaar vervoer, station Zuilen en uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar en met de fiets ben je in 10 minuten in het centrum van Utrecht. Indeling: Begane grond: Entree, gang met meterkast, trapkast en hangend toilet met fontein. Woonkamer met openslaande deuren naar de tuin en aan de voorzijde van het huis een brede vensterbank in de erker. De wanden zijn glad gestuukt, de elektra ingebouwd en er ligt een mooie houten vloer. De keuken is betrokken bij de woonkamer en heeft een goede plafondhoogte. Voorzien van alle benodigde inbouw apparatuur, te weten een koel-/vriescombinatie, een 5-pits gaskookplaat, een rvs afzuigschouw, een oven en een vaatwasmachine. Tuin: Via de keuken of via de openslaande deuren vanuit de woonkamer is de leuk aangelegde tuin bereikbaar. Er is eveneens een fraaie en onderhoudsarme schuur met een brede overstek. De schuur is voorzien van elektra en het water van het dak van de schuur wordt opgevangen in de regenton. Veel privacy in de tuin en een gunstige ligging op het zuidoosten. Ook bereikbaar via een (afgesloten) achterom. Eerste verdieping: Op deze verdieping bevinden zich 2 slaapkamers en een uitgebouwde luxe en moderne badkamer. Beide slaapkamers hebben een inbouwkast. In het midden de trapopgang naar de zolderverdieping. De badkamer is vergroot door een uitbouw op de keuken. Hierdoor is ruimte ontstaan voor een (klein) ligbad, een aparte ruime douche met regendouche, een hangend toilet, een dubbele wastafel en de opstelplaats voor de wasmachine. De badkamer is keurig afgewerkt en beschikt ook nog over een designradiator, een plafond met inbouwspots en ingebouwde Bluetooth-luidsprekers. Ook op de verdieping zijn de wanden zijn glad gestuukt, de elektra ingebouwd en er ligt een houten vloer. Tweede verdieping: Ruime geïsoleerde zolderverdieping met 2 dakvensters, thans in gebruik als 1 grote ruimte. Mede dankzij de hoge nok, is hier is voldoende ruimte om 2 slaapkamers te creëren. Ook bestaat de mogelijkheid tot vergroting middels dakkapel(len). Er is hier een airconditioning geïnstalleerd en er is een wastafel met koud water. Achter de betimmering is de opstelplaats voor de Cv-ketel en bergruimte. De kachel is bedoeld ter decoratie. Afmetingen d x b: Zie plattegronden. Technische installatie/isolatie: - Energielabel D, geldig tot 23/12/2030. - Vloerisolatie. - Dakisolatie. - Geheel voorzien van dubbel glas (m.u.v. voor- en keukendeur). - Verwarming en warm water middels CV-combi-ketel Vaillant VHR NL24-28/3c, bouwjaar vermoedelijk 2006. - Moderne groepenkast. Kenmerken: - Bouwjaar: ca. 1931 - Woonoppervlakte: 99 m2 - Berging: 6 m2 - Grootte perceel: 91 m2 - Ligging achtertuin: Zuidoost - Inhoud: ca 357 m3 - 4 kamers, mogelijkheid tot 5 - Kadastraal bekend gemeente Zuilen, sectie C, nummer 1649 - Vol eigendom Kortom, een sfeervol en netjes (familie)huis op een leuke plek! Wilt u hier misschien wel wonen? Neem dan snel contact op voor het plannen van een bezichtiging! Vraagprijs € 550.000,- k.k. Oplevering in overleg (indicatie begin december 2025)

Hipoteca berekenen

€ 550.000

Coste del comprador (estimado): € 12.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 562.850

3,04%

Anualmente

%

€ 27.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 550.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
100 m²
Área del lote
91 m²
Contenido
357 m³
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1931
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant VHR NL24-28/3c (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
19-08-2025
Fecha de venta
22-10-2025

Características adicionales

  • Dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3554

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.