Ir directamente al contenido
Logotipo de Ditters - Veenendaal

Dagpauwooglaan 92

3905KB Veenendaal • Utrecht

€ 360.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 369.050

Precio de compra /m²: € 5.143

Galería de fotos

Descripción

Dagpauwooglaan 92 - Royaal 3-kamer appartement op de 1e verdieping. Dit goed onderhouden appartement ligt op de eerste verdieping van een fraai complex aan de Dagpauwooglaan in Veenendaal. Het complex is voorzien van een lift en biedt een prachtige en rustige ligging aan een park. In de directe omgeving zijn volop parkeervoorzieningen aanwezig, wat zorgt voor extra gemak voor zowel bewoners als bezoekers. De locatie is uitstekend: het appartement ligt op korte afstand van het bruisende winkelcentrum van Veenendaal, waar je terecht kunt voor dagelijkse boodschappen, gezellige horecagelegenheden en diverse winkels. Daarnaast is de bereikbaarheid ideaal door de nabijheid van de autosnelweg A12, die een directe verbinding biedt tussen Arnhem en Utrecht. Dit maakt de Dagpauwooglaan een perfecte plek voor mensen die comfortabel willen wonen in een groene, rustige omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Kortom, een fijne plek om te wonen met een uitstekende combinatie van rust, natuur en een centrale ligging! Appartement Entree: Via de centrale entree kom je bij de afgesloten hoofdentree van het gebouw, welke voorzien is van een intercominstallatie, brievenbussen, een lift en de trapopgang. Nabij het gebouw bevinden zich ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden en een mooie groenzone. Indeling: Bij binnenkomst in het appartement stap je in een ruim hal met garderobehoek en toegang naar de verschillende vertrekken zoals het separate toilet, de badkamer en de interne berging. Vanuit de hal kom je bij de ruime woonkamer. De heerlijk ruime, maar ook lichte, woonkamer beschikt over veel natuurlijk licht maar ook een ruimtelijk gevoel. Centraal tussen de woonkamer en keuken bevindt zich het eetgedeelte. Hier is meer dan voldoende ruimte voor een eettafel met stoelen. Een fijne plek om met familie en/of vrienden te genieten van een hapje, drankje en spelletje! Vanuit de woonkamer loop je naar de half open keuken. De moderne keuken is voorzien van vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koel/vriescombinatie en combi-oven/magnetron. Via de woonkamer/keuken is er toegang tot een gezellig en ruim balkon (ca 6 m2) met vrij uitzicht. Eenmaal teruggekomen in de hal heb je toegang tot de 2 slaapkamers en ook de betegelde badkamer met ligbad en wastafel, de toiletruimte met fonteintje en een ruime berging met wasmachineaansluiting en C.V.-ketel. Balkon: Vanuit de woonkamer is het fijne balkon van circa 6m2 te bereiken. Hier heb je een heerlijk vrij uitzicht en kan je heerlijk al vroeg (of laat) in het jaar genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: - Ca. 70 m² woonoppervlakte; - Moderne keuken (2019); - Energielabel B; - Berging in de onderbouw; - VvE kosten bedragen € 185,- per maand - Aanvaarding: in overleg, kan vanaf medio mei 2026 Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen ouder dan 20 jaar worden de volgende clausules opgenomen: - Asbestclausule - Niet bewonersclausule - Ouderdomsclausule Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief

Hipoteca berekenen

€ 360.000

Coste del comprador (estimado): € 9.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 369.050

2,78%

Anualmente

%

€ 18.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 360.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
70 m²
Contenido
223 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1996
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit ProLine NxT (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
16-03-2026
Fecha de venta
11-04-2026

Instalaciones del baño

Douche en ligbad

Características adicionales

  • Lift

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.