Aller directement au contenu
Logo de Ditters - Veenendaal

Dagpauwooglaan 92

3905KB Veenendaal • Utrecht

Vendu sous réserve

€ 360.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 369.050

Prix d'achat /m²: € 5.143

Galerie de photos

Description

Dagpauwooglaan 92 - Royaal 3-kamer appartement op de 1e verdieping. Dit goed onderhouden appartement ligt op de eerste verdieping van een fraai complex aan de Dagpauwooglaan in Veenendaal. Het complex is voorzien van een lift en biedt een prachtige en rustige ligging aan een park. In de directe omgeving zijn volop parkeervoorzieningen aanwezig, wat zorgt voor extra gemak voor zowel bewoners als bezoekers. De locatie is uitstekend: het appartement ligt op korte afstand van het bruisende winkelcentrum van Veenendaal, waar je terecht kunt voor dagelijkse boodschappen, gezellige horecagelegenheden en diverse winkels. Daarnaast is de bereikbaarheid ideaal door de nabijheid van de autosnelweg A12, die een directe verbinding biedt tussen Arnhem en Utrecht. Dit maakt de Dagpauwooglaan een perfecte plek voor mensen die comfortabel willen wonen in een groene, rustige omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Kortom, een fijne plek om te wonen met een uitstekende combinatie van rust, natuur en een centrale ligging! Appartement Entree: Via de centrale entree kom je bij de afgesloten hoofdentree van het gebouw, welke voorzien is van een intercominstallatie, brievenbussen, een lift en de trapopgang. Nabij het gebouw bevinden zich ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden en een mooie groenzone. Indeling: Bij binnenkomst in het appartement stap je in een ruim hal met garderobehoek en toegang naar de verschillende vertrekken zoals het separate toilet, de badkamer en de interne berging. Vanuit de hal kom je bij de ruime woonkamer. De heerlijk ruime, maar ook lichte, woonkamer beschikt over veel natuurlijk licht maar ook een ruimtelijk gevoel. Centraal tussen de woonkamer en keuken bevindt zich het eetgedeelte. Hier is meer dan voldoende ruimte voor een eettafel met stoelen. Een fijne plek om met familie en/of vrienden te genieten van een hapje, drankje en spelletje! Vanuit de woonkamer loop je naar de half open keuken. De moderne keuken is voorzien van vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koel/vriescombinatie en combi-oven/magnetron. Via de woonkamer/keuken is er toegang tot een gezellig en ruim balkon (ca 6 m2) met vrij uitzicht. Eenmaal teruggekomen in de hal heb je toegang tot de 2 slaapkamers en ook de betegelde badkamer met ligbad en wastafel, de toiletruimte met fonteintje en een ruime berging met wasmachineaansluiting en C.V.-ketel. Balkon: Vanuit de woonkamer is het fijne balkon van circa 6m2 te bereiken. Hier heb je een heerlijk vrij uitzicht en kan je heerlijk al vroeg (of laat) in het jaar genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: - Ca. 70 m² woonoppervlakte; - Moderne keuken (2019); - Energielabel B; - Berging in de onderbouw; - VvE kosten bedragen € 185,- per maand - Aanvaarding: in overleg, kan vanaf medio mei 2026 Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen ouder dan 20 jaar worden de volgende clausules opgenomen: - Asbestclausule - Niet bewonersclausule - Ouderdomsclausule Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief

Prêt immobilier berekenen

€ 360.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 369.050

2,78%

Annuellement

%

€ 18.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 360.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
70 m²
Contenu
223 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1996
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit ProLine NxT (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
16-03-2026
Date de vente
11-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.