Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Poortjesgoed 11

3901LA Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 439.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 449.630

Precio de compra /m²: € 4.434

Galería de fotos

Descripción

Een knusse jaren ’60 twee-onder-een-kapper mét verrassend veel leefruimte én een diepe achtertuin: Poortjesgoed 11 in Veenendaal combineert een lichte doorzonwoonkamer, vier fijne slaapkamers en een tuin met eigen oprit en garage. Dankzij de praktische indeling, het royale perceel en de rustige ligging is dit een heerlijke plek voor wie comfortabel wil wonen op een centrale locatie. Woonomgeving Deze woning ligt in een rustige straat op loopafstand van het gezellige centrum van Veenendaal, met een rijk aanbod aan winkels, restaurants en terrassen. Ook scholen, sportclubs, het stadspark en het NS-station Veenendaal-Centrum zijn binnen no-time bereikbaar. Dankzij de nabijgelegen uitvalswegen (A12 en N233) zijn grote steden als Utrecht, Arnhem en Amersfoort snel en makkelijk te bereiken. Voor ontspanning kun je terecht in het stadspark om de hoek of in de uitgestrekte bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op poortjesgoed11.nl voor meer informatie. Specificaties: Bouwjaar: 1964 Woonoppervlakte: ca. 99 m² Perceeloppervlakte: 283 m² Indeling Begane grond Via de ruime voortuin en je eigen oprit loop je naar de voordeur. Je komt binnen in de hal met ruimte voor een garderobe, de trapopgang naar boven en het toilet. De woonkamer is van het zonnige type doorzon: licht, luchtig en met een fijne zithoek aan de voorzijde waar je uitkijkt over de straat. Aan de achterzijde is ruimte genoeg voor een grote eettafel, perfect voor gezellige etentjes of knutselmiddagen met de kinderen. Dankzij de grote ramen stroomt het daglicht heerlijk naar binnen. De dichte keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is opgesteld in een praktische hoekopstelling met veel opbergruimte in de boven- en onderkasten. Hier heb je alle ruimte om te koken en op te bergen. Ook vind je in de keuken toegang tot de ruime kelder: ideaal voor voorraad, schoonmaakspullen of keukengerei dat je niet dagelijks nodig hebt. Via de achterdeur loop je zo de tuin in. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, allemaal voorzien van een vaste kast. Aan de achterzijde liggen twee kamers, waarvan één de ruime ouderslaapkamer is. De derde kamer ligt aan de voorzijde van de woning. Alle kamers zijn in te richten als volwaardige slaapkamer, maar kunnen natuurlijk ook uitstekend dienen als inloopkast, werkkamer of logeerkamer – net wat jouw woonwensen zijn. De badkamer is fris en functioneel, met lichte betegeling, een douchehoek en een wastafel. Precies wat je nodig hebt. Tweede verdieping Op de tweede verdieping bevindt zich de verrassend ruime vierde slaapkamer. Deze kamer voelt extra groot aan door het grote Velux dakraam en de zijramen die zorgen voor veel lichtinval. Uniek aan deze verdieping is de hoogte: de zolder is merkbaar hoger dan bij vergelijkbare woningen in de straat, wat niet alleen een gevoel van lucht en ruimte geeft, maar ook echt extra bruikbare vierkante meters oplevert. Daarnaast biedt de voorzolder plaats aan de C.V.-ketel (2004). Buitenruimte De diepe achtertuin biedt volop mogelijkheden en is geheel naar eigen wens in te richten. Of je nu droomt van meerdere terrassen, een moestuin of een speelplek voor de kinderen – hier is ruimte genoeg. Dankzij de diepe ligging kun je de hele dag door genieten van zowel de zon als de schaduw. Parkeren doe je gemakkelijk op de eigen oprit, die doorloopt tot aan de vrijstaande garage. Deze is ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van (tuin)gereedschap. Voor de handige klusser is er bovendien genoeg ruimte om een werkbank te plaatsen. Goed om te weten: - Voor deze woning is energielabel F afgegeven; - Olenz Notarissen is de projectnotaris; - Aanvaarding in overleg. Nieuwsgierig geworden? Kom dan vooral een kijkje nemen. Je kunt direct een afspraak maken via ons kantoor. We leiden je met alle plezier rond! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 439.000

Coste del comprador (estimado): € 10.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 449.630

2,78%

Anualmente

%

€ 21.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 439.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
99 m²
Área del lote
283 m²
Contenido
351 m³
Espacio de almacenamiento externo
13 m²
Área del jardín trasero
150 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1964
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
2004, eigendom
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
26-09-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.