Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Ben jij op zoek naar een vrijstaande woning met moderne keuken, bijkeuken, drie slaapkamers, moderne badkamer en een ruime achtertuin? Lees dan snel verder! Deze woning is gelegen in de rustige en nieuwe woonwijk Het Ambacht, op korte afstand van winkels, de woonboulevard, scholen, sportvoorzieningen, NS-station Veenendaal-Centrum en de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Specificaties: Bouwjaar: ca. 1969 Woonoppervlakte: ca. 124 m² Oppervlakte perceel: ca. 233 m² Energielabel: C Deze woning heeft een eigen website. Bekijk de woning op: produktiestraat2.nl voor meer informatie. Indeling Via de voortuin loop je naar de overdekte entree van de woning. In de hal vind je de garderobe, meterkast, toiletruimte en toegang tot zowel de kelder als de woonkamer. De toiletruimte is geheel betegeld in een lichte kleurstelling en voorzien van een ‘zwevend’ toilet en fonteintje. Woonkamer De woonkamer van maar liefst 27 m² heeft grote raampartijen aan beide zijden, wat zorgt voor een prachtige lichtinval. De ruimte is recent voorzien van een sfeervolle visgraatvloer, nieuw stucwerk op wanden en plafond en beschikt over vloerverwarming, wat zorgt voor extra comfort. Er is voldoende plek voor een royale zithoek en een ruime eethoek. Vanuit de woonkamer bereik je de keuken. Keuken De luxe keuken is geplaatst in november 2024 en uitgevoerd in een moderne stijl met diverse inbouwapparatuur. De hoekopstelling biedt veel werk- en bergruimte. Vanuit hier heb je toegang tot de praktische bijkeuken, waar de C.V.-ketel en de aansluitingen voor de wasapparatuur zijn gesitueerd. Ook vind je hier de deur naar de achtertuin. Eerste verdieping De overloop biedt toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime slaapkamer, terwijl aan de achterzijde een tweede slaapkamer ligt. Oorspronkelijk waren dit twee aparte kamers, maar deze zijn samengevoegd tot één grote kamer met een praktische walk-in closet. Indien gewenst kan de ruimte eenvoudig weer worden opgesplitst in twee slaapkamers. Vanuit de achterkamer is er bovendien toegang tot het dakterras. De gehele eerste verdieping is, net als de begane grond, voorzien van een strakke wand- en vloerafwerking. Slaapkamers De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde, de overige twee aan de achterzijde. De kleinste kamer is nu ingericht als inloopkast, maar kan eenvoudig weer als slaapkamer worden gebruikt. Badkamer De moderne badkamer (2024) is geheel betegeld in een luxe licht grijze wand- en vloertegel en voorzien van een ligbad, een ruime inloopdouche, een staand toilet, design radiator en wastafel in moderne afwerking. Voor extra ventilatie is er zowel een kiepraam als mechanische ventilatie aanwezig. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, waar zich de vierde slaapkamer (ca. 15 m²) bevindt. Door de grote dakkapel is deze kamer heerlijk ruim. Tuin De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt ruimte voor een gezellige tuintafel en een extra zitplek. Goed om te weten: • Energielabel C afgegeven; • Keuken vernieuwd in november 2024; • Badkamer vernieuwd in juli 2024; • In 2024 wanden en plafond gestuct en verdere modernisatie; • Deels voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas, dak-, vloer en spouwmuurisolatie; • Dakkapel geheel van kunststof; • Vloerverwarming geplaatst; • De garage achter de woning zal worden afgebroken en zit niet bij de koop in; • De woning ligt in de wijk “Spoorzone”, waar de komende jaren een nieuwe woonwijk wordt ontwikkeld; • Aanvaarding in overleg. Nieuwsgierig geworden? Kom dan vooral kijken! Neem contact op met ons kantoor voor het plannen van een bezichtiging. We vertellen je graag alles over deze verrassende woning. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie. Lees de volledige omschrijving
€ 516.000
Coste del comprador (estimado): € 12.170
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.320) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 528.170
3,04%
Anualmente
€ 25.800
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.
Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²