Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Welkom op Raadhuisplein 13 F, een fijn appartement op een toplocatie in hartje centrum! Hier woon je op loopafstand van alle voorzieningen die je maar kunt wensen. Van supermarkten en winkels tot gezellige restaurants, cafés en sportscholen – alles is binnen handbereik. Het maakt niet uit of je een snelle boodschap wilt doen, een avondje uit wilt gaan of een actieve workout wilt inplannen, het kan allemaal dicht bij huis. Naast de centrale ligging in het bruisende stadsleven, bevindt de natuur zich ook verrassend dichtbij. Op korte afstand ligt de prachtige Utrechtse Heuvelrug, waar je heerlijk kunt wandelen, fietsen of gewoon kunt ontspannen in de rust van de natuur. Het is de perfecte plek om even te ontsnappen aan de drukte. Bovendien is de ligging zeer gunstig voor reizigers. Veenendaal-Centrum ligt op loopafstand en de A12 en A30 zijn in enkele minuten te bereiken, waardoor je snel toegang hebt tot alle belangrijke verbindingen in Nederland. Of je nu voor werk reist of een weekendje weg wilt, deze ligging biedt ultiem gemak. Raadhuisplein 13 F combineert de beste aspecten van stads wonen met de rust van de natuur en de uitstekende bereikbaarheid. Een fijne plek om volop te genieten van alle comfort en gemak die deze omgeving te bieden heeft! Begane grond: Via de gemeenschappelijke afgesloten entree, voorzien van brievenbussen, intercoms, een trappenhuis en een lift, kom je bij de ingang van het appartement, gelegen op de derde verdieping. Derde verdieping: Bij binnenkomst in het appartement betreed je een ruime hal met plaats voor een garderobe, toegang tot de meterkast, een apart toilet en twee deuren die leiden naar de slaapkamer en de rest van de woning. De woon- en eetkamer heeft een royale oppervlakte van 21,8 m² en biedt veel lichtinval. Er is voldoende ruimte voor een grote bank, een ruime eettafel en zelfs een extra gezellige zithoek of thuiswerkplek, tevens vindt je hier ook de toegang naar het balkon. De moderne keuken, voorzien van stijlvol tegelwerk en diverse inbouwapparatuur, is praktisch en esthetisch ingericht. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de slaapkamer van 11,2 m², voorzien van een grote raampartij en opbergruimte. Vanuit deze slaapkamer is ook de badkamer bereikbaar. De badkamer is modern afgewerkt met antracietgrijze tegels en beschikt over een ruim wastafelmeubel en een inloopdouche. Hier bevinden zich tevens de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Het balkon gelegen op het zuidoosten, heeft een oppervlakte van 6,3 m² en biedt ruimte voor een gezellige zithoek. Een perfecte plek om van het buitenleven te genieten! Bijzonderheden: Verwarming: Cv-ketel Warmwater: Cv-ketel Isolatie: dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas. Bouwjaar: 1997 Balkonligging: west Aanvaarding: In overleg. Extra's: - Ruim appartement; - 1 slaapkamers; - Energielabel A; - Parkeren op het parkeerterrein aan de achterzijde en openbare parkeerplaatsen; - Appartement beschikt over eigen inpandige berging; - Maandelijkse bijdrage V.v.E. bedraagt: € 144,- per maand. Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.
€ 309.000
Coste del comprador (estimado): € 8.030
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 317.030
2,78%
Anualmente
€ 15.450
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²