Ir directamente al contenido
Logotipo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Schrijverspark 141

3901PH Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 267.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.200

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.350) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 274.700

Precio de compra /m²: € 4.115

Galería de fotos

Descripción

Licht, ruim en verrassend ingedeeld appartement met zonnig balkon en uitzicht over de vijverpartij! Dit lichte 3-KAMER APPARTEMENT beschikt over een royale woon- en eetkamer van circa 30m2 en een balkon op het zuidwesten met vrij uitzicht over de vijverpartij. De open keuken sluit hier mooi op aan, waardoor een brede en open leefruimte is ontstaan die direct prettig aanvoelt. De aangepaste indeling zorgt voor nét dat beetje extra ruimte en onderscheid. Met twee slaapkamers (en de mogelijkheid tot het creëren van een extra kamer), verzorgd sanitair en een bovengemiddeld ruime berging in de onderbouw woon je hier comfortabel, praktisch én centraal. Het centrum van Veenendaal ligt op loopafstand, terwijl je thuis juist rust en groen ervaart. Zie jij jezelf hier al thuiskomen? Indeling De beveiligde hoofdentree is voorzien van een bellen- en brievenbussentableau. Via het trappenhuis bereik je de 1e woonlaag, waar wij nummer 141 te koop aanbieden. Via het overdekte portaal kom je binnen in de entreehal met intercom en praktische meter-/bergkast. Vanuit hier heb je toegang tot 1 slaapkamer, de toiletruimte en de woonkamer. Aan de galerijzijde bevindt zich de kleinste slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een rolluik, elektrische boiler (80 liter, eigendom) en de wasmachineaansluiting. Vanuit deze kamer is er toegang tot de nette badkamer met wastafelmeubel, inloopdouche met scheidingsdeur, handdoekenradiator en mechanische ventilatie. De combinatie van witte wandtegels en antracietkleurige vloertegels zorgt voor een verzorgde, tijdloze uitstraling. De toiletruimte is in dezelfde kleurstelling uitgevoerd en beschikt over een wandcloset. Aan het einde van de hal kom je in de heerlijk lichte woonkamer met open keuken. In het verleden is de voormalige slaapkamer bij de woonkamer betrokken en is de keuken verplaatst, wat zorgt voor een verrassende en onderscheidende indeling. Hierdoor beschik je aan de voorzijde over de volle breedte over een royaal eet- en zitgedeelte van samen circa 29m2. De woonkamer is voorzien van een schouw met gashaard en een deur naar het balkon. De open keuken is uitgevoerd in vanillekleurige fronten met een houtstructuur werkblad en beschikt over een spoelbak, apothekerskast, schouwwasemkap, fornuis met gaskookplaat en elektrische heteluchtoven en een losse koel-/vriescombinatie. Het balkon is zowel vanuit de woonkamer als de keuken bereikbaar en is gunstig gelegen op het zuidwesten. Hier geniet je van veel zonuren en een fraai uitzicht over de brede vijverpartij. De buitenzonwering biedt op warme dagen extra comfort. De royale master bedroom (ca. 17m2) grenst aan de woonkamer en galerij en is voorzien van een rolluik en gasgevelkachel. Indien gewenst is deze kamer op te splitsen in twee slaapkamers. Afwerking Het appartement is grotendeels voorzien van een drempelloos doorgelegde laminaatvloer. De slaapkamers hebben glad gestucte wanden. De overige wanden zijn deels glad gestuct en deels afgewerkt met spachtelputz of granol. Berging In de onderbouw bevindt zich de bovengemiddeld ruime berging van ca. 6m2. Deze is goed toegankelijk en voorzien van elektra en verlichting. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 69m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 4m2 Externe bergruimte: ca. 6m2 Inhoud woning: ca. 200m3 Bouwjaar: 1961 Servicekosten: € 199,95 per maand Oppervlakten Woonkamer/keuken: ca. 29m2 Slaapkamer I: ca. 6m2 Slaapkamer II: ca. 17m2 Badkamer: ca. 3m2 Balkon: ca. 4m2 Appartementencomplex Het appartement is gelegen in de verzorgde ‘Heyermansflat’. Het complex beschikt over een afgesloten hoofdentree met bellen- en brievenbussentableau en in de onderbouw heeft ieder appartement een eigen berging. In de directe omgeving van het gebouw is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Om parkeeroverlast van bezoekers van het winkelcentrum te voorkomen, geldt hier een parkeervergunning. De kosten bedragen € 50,78 per jaar voor de eerste bewonersvergunning en € 110,93 per jaar voor een tweede vergunning (bron: Gemeente Veenendaal). Omgeving De ligging is verrassend groen én centraal. Je woont hier op korte afstand van het gezellige centrum van Veenendaal, met een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en culturele voorzieningen. Even een boodschap doen of spontaan een terrasje pakken? Je loopt er zo naartoe. Ook voor sport en ontspanning zit je hier goed. In de directe omgeving vind je diverse sportaccommodaties, zoals hockey-, tennis- en voetbalvelden en meerdere sportscholen. Het nabijgelegen stadspark biedt volop ruimte om te wandelen, hardlopen of gewoon even te genieten van het groen. Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend. Station Veenendaal-Centrum ligt op circa vijf minuten fietsen en via de Rondweg-Oost zijn de autosnelwegen A12, A30 en A15 snel en eenvoudig bereikbaar.

Hipoteca berekenen

€ 267.500

Coste del comprador (estimado): € 7.200

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.350) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 274.700

2,78%

Anualmente

%

€ 13.375

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 267.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
65 m²
Contenido
200 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1961
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Gaskachels
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
G

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
18-02-2026
Fecha de venta
09-04-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.