Jump to content
Logo of Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Schrijverspark 141

3901PH Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 267.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.200

2% transfer tax (€ 5.350) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 274.700

Purchase price /m²: € 4.115

Photo Gallery

Description

Licht, ruim en verrassend ingedeeld appartement met zonnig balkon en uitzicht over de vijverpartij! Dit lichte 3-KAMER APPARTEMENT beschikt over een royale woon- en eetkamer van circa 30m2 en een balkon op het zuidwesten met vrij uitzicht over de vijverpartij. De open keuken sluit hier mooi op aan, waardoor een brede en open leefruimte is ontstaan die direct prettig aanvoelt. De aangepaste indeling zorgt voor nét dat beetje extra ruimte en onderscheid. Met twee slaapkamers (en de mogelijkheid tot het creëren van een extra kamer), verzorgd sanitair en een bovengemiddeld ruime berging in de onderbouw woon je hier comfortabel, praktisch én centraal. Het centrum van Veenendaal ligt op loopafstand, terwijl je thuis juist rust en groen ervaart. Zie jij jezelf hier al thuiskomen? Indeling De beveiligde hoofdentree is voorzien van een bellen- en brievenbussentableau. Via het trappenhuis bereik je de 1e woonlaag, waar wij nummer 141 te koop aanbieden. Via het overdekte portaal kom je binnen in de entreehal met intercom en praktische meter-/bergkast. Vanuit hier heb je toegang tot 1 slaapkamer, de toiletruimte en de woonkamer. Aan de galerijzijde bevindt zich de kleinste slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een rolluik, elektrische boiler (80 liter, eigendom) en de wasmachineaansluiting. Vanuit deze kamer is er toegang tot de nette badkamer met wastafelmeubel, inloopdouche met scheidingsdeur, handdoekenradiator en mechanische ventilatie. De combinatie van witte wandtegels en antracietkleurige vloertegels zorgt voor een verzorgde, tijdloze uitstraling. De toiletruimte is in dezelfde kleurstelling uitgevoerd en beschikt over een wandcloset. Aan het einde van de hal kom je in de heerlijk lichte woonkamer met open keuken. In het verleden is de voormalige slaapkamer bij de woonkamer betrokken en is de keuken verplaatst, wat zorgt voor een verrassende en onderscheidende indeling. Hierdoor beschik je aan de voorzijde over de volle breedte over een royaal eet- en zitgedeelte van samen circa 29m2. De woonkamer is voorzien van een schouw met gashaard en een deur naar het balkon. De open keuken is uitgevoerd in vanillekleurige fronten met een houtstructuur werkblad en beschikt over een spoelbak, apothekerskast, schouwwasemkap, fornuis met gaskookplaat en elektrische heteluchtoven en een losse koel-/vriescombinatie. Het balkon is zowel vanuit de woonkamer als de keuken bereikbaar en is gunstig gelegen op het zuidwesten. Hier geniet je van veel zonuren en een fraai uitzicht over de brede vijverpartij. De buitenzonwering biedt op warme dagen extra comfort. De royale master bedroom (ca. 17m2) grenst aan de woonkamer en galerij en is voorzien van een rolluik en gasgevelkachel. Indien gewenst is deze kamer op te splitsen in twee slaapkamers. Afwerking Het appartement is grotendeels voorzien van een drempelloos doorgelegde laminaatvloer. De slaapkamers hebben glad gestucte wanden. De overige wanden zijn deels glad gestuct en deels afgewerkt met spachtelputz of granol. Berging In de onderbouw bevindt zich de bovengemiddeld ruime berging van ca. 6m2. Deze is goed toegankelijk en voorzien van elektra en verlichting. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 69m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 4m2 Externe bergruimte: ca. 6m2 Inhoud woning: ca. 200m3 Bouwjaar: 1961 Servicekosten: € 199,95 per maand Oppervlakten Woonkamer/keuken: ca. 29m2 Slaapkamer I: ca. 6m2 Slaapkamer II: ca. 17m2 Badkamer: ca. 3m2 Balkon: ca. 4m2 Appartementencomplex Het appartement is gelegen in de verzorgde ‘Heyermansflat’. Het complex beschikt over een afgesloten hoofdentree met bellen- en brievenbussentableau en in de onderbouw heeft ieder appartement een eigen berging. In de directe omgeving van het gebouw is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Om parkeeroverlast van bezoekers van het winkelcentrum te voorkomen, geldt hier een parkeervergunning. De kosten bedragen € 50,78 per jaar voor de eerste bewonersvergunning en € 110,93 per jaar voor een tweede vergunning (bron: Gemeente Veenendaal). Omgeving De ligging is verrassend groen én centraal. Je woont hier op korte afstand van het gezellige centrum van Veenendaal, met een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en culturele voorzieningen. Even een boodschap doen of spontaan een terrasje pakken? Je loopt er zo naartoe. Ook voor sport en ontspanning zit je hier goed. In de directe omgeving vind je diverse sportaccommodaties, zoals hockey-, tennis- en voetbalvelden en meerdere sportscholen. Het nabijgelegen stadspark biedt volop ruimte om te wandelen, hardlopen of gewoon even te genieten van het groen. Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend. Station Veenendaal-Centrum ligt op circa vijf minuten fietsen en via de Rondweg-Oost zijn de autosnelwegen A12, A30 en A15 snel en eenvoudig bereikbaar.

Mortgage berekenen

€ 267.500

Cost of copper (estimated): € 7.200

2% transfer tax (€ 5.350) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 274.700

2,78%

Yearly

%

€ 13.375

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 267.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
65 m²
Content
200 m³
Building bound outdoor space
4 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1961
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas
Heating
Gaskachels
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
G

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Parking
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planning

Available since
18-02-2026
Sale date
09-04-2026

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3901

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.