Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Dit keurig afgewerkte 3-KAMERAPPARTEMENT is helemaal klaar voor nieuwe bewoners! Het appartement is gelegen op de derde verdieping van de Heyermansflat en combineert comfortabel wonen met een verrassend groen en waterrijk uitzicht. De lichte woonkamer vormt het hart van de woning en biedt, dankzij de zuidligging, volop zonlicht. Aangrenzend vindt u het zonnige balkon, waar u in alle rust uitkijkt over de waterpartij en een groenstrook. Verder beschikt het appartement over een nette hoekkeuken, badkamer en twee ruime slaapkamers. Op de begane grond is bovendien een eigen BERGING aanwezig. De ligging is ideaal: midden in het centrum van Veenendaal, met winkels, horeca en overige voorzieningen op loopafstand. Tegelijkertijd woont u hier verrassend rustig, mede dankzij het autoluwe karakter van het Schrijverspark. Bouwjaar: 1963. Woonoppervlakte: 63 m². Energielabel: volgt. Indeling: Begane grond: Op de begane grond bevindt zich de centrale entree met brievenbussen en toegang tot het trappenhuis. Van hieruit zijn de verschillende woonverdiepingen bereikbaar. Het te koop geboden appartement is gelegen op de derde verdieping. Derde verdieping: via de galerij en de eigen entree komen we in de hal. Deze is voorzien van een garderobehoek en een royale bergkast met daarin de wasmachineaansluiting en de meterkast (6 groepen). Vanuit de hal is tevens de separate toiletruimte bereikbaar. De toiletruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een staand toilet. De hal loopt over in de woonkamer, die met circa 24 m² een fijne leefruimte biedt. De lichte laminaatvloer, gesausde wanden en hoge plinten zorgen voor een verzorgde en eigentijdse uitstraling. Dankzij de grote raampartij en de gunstige ligging op het zuiden is dit een bijzonder lichte en zonnige ruimte. Vanuit de woonkamer is het balkon toegankelijk. Deze buitenruimte van 4,0 m² is eveneens op het zuiden gelegen en biedt een heerlijk uitzicht over een waterpartij, een groenstrook en de verkeersluwe straat. De dichte keukenruimte (ca. 6 m²) is gesitueerd aan de galerijzijde, nabij de entree. In dit vertrek, dat is ingericht met een laminaatvloer, staat een nette hoekkeuken opgesteld. Deze is afgewerkt met gladde blauwkleurige fronten, rvs handgrepen en een kunststof aanrechtblad. Op de achterwanden is betegeling aangebracht. De keuken beschikt over een gaskookplaat, vaatwasser en anderhalve spoelbak. Verder is in de ruimte de C.V.-ketel (Nefit Proline HRC 24/CW4, '16) opgesteld. Via de keuken is de badkamer (2,2 m²) toegankelijk. Deze ruimte is netjes ingericht en heeft een frisse uitstraling dankzij de betegeling in diverse tinten. Er is een kwartronde douchecabine aanwezig, een wastafel en een designradiator. De badkamer kan op mechanische wijze geventileerd worden. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de galerijzijde en heeft een oppervlakte van circa 12,2 m². Deze kamer is voorzien van een grijze laminaatvloer met een tegelmotief, gesausde wanden en beschikt over een grote, vaste kastenwand. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van het appartement, naast de zithoek, en biedt met circa 11,2 m² eveneens een prettig formaat. Deze kamer is afgewerkt met tapijt, heeft gesausde wanden en beschikt over een toegangsdeur naar het voornoemde balkon. Aanvullend: - de servicekosten bedragen € 129,95 euro per maand; - de huur van de C.V.-ketel bedraagt € 26,91 euro per maand; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkoper: eind februari of begin maart 2026. Lees de volledige omschrijving
€ 262.500
Coste del comprador (estimado): € 7.100
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.250) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 269.600
2,78%
Anualmente
€ 13.125
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²