Ir directamente al contenido
Logotipo de Cense Makelaars

Burgemeester van Fenemaplein 19 F 7

2042TG Zandvoort • Noord-Holland

Vendido

€ 390.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 399.650

Precio de compra /m²: € 3.900

Galería de fotos

Descripción

Royaal appartement op de 4e verdieping met prachtig zeezicht en er is een mogelijkheid om een garagebox te kopen gelegen bij Burg. van Fenemaplein. Het voormalige vierkamerappartement, verbouwd naar 3 kamers heeft een woonoppervlakte van maar liefst ca. 100m2! Een fantastische ruimte om het helemaal naar eigen smaak op te knappen en in te richten. Vanuit jouw toekomstige woning is het een paar minuten lopen naar het centrum met alle voorzieningen voor bijvoorbeeld de dagelijkse boodschappen of voor een bezoekje aan een van de vele restaurantjes of cafe's in de gezellige dorpskern. Zandvoort heeft een ca. 9 kilometer lang zandstrand, grenst aan prachtig beschermd duingebied en en heeft als enige kustplaats een NS-station. Iedere 30 minuten vertrekt er een trein naar hartje Amsterdam met onder andere een tussenstop in Haarlem. INDELING Begane grond: overdekt portaal met bellentableau en brievenbussen, deur naar de centrale hal met de bergingen en het trappenhuis dan ga je met de trap naar de lift. 4e verdieping: entree/hal, vaste kast, toilet met fonteintje en toegang tot alle vertrekken. Dit ruime appartement ligt op de 4e verdieping, heeft een L-vormige woonkamer (voorheen 2 kamer) met schouw en haard, 2 vaste kasten en prachtig zicht over de boulevard, strand en de zee. Vanuit de woon/eetkamer stap je zo het zonnige balkon op waar je zeker kan genieten van het afwisselende uitzicht over zee en de vele zonsondergangen. Aan de landzijde is de royale 1e slaapkamer gelegen die in verbinding staat met de woonkamer. Via de deur in deze slaapkamer kom je op het 2e balkon met uitzicht over Zandvoort en het achterliggende duingebied. De 2e slaapkamer heeft ook een deur naar het 2e balkon. De badkamer beschikt over een douchecabine en een wastafelmeubel. Dit appartement verdient een update naar de woonwensen van tegenwoordig. Goed om te weten - Bekijk de plattegrond voor de indeling - Om de hoek van het centrum gelegen met alle voorzieningen - Op 3 minuten lopen naar het NS-station - Parkeren middels het vergunningensysteem - Niet bewoningsclausule van toepassing - Opkoopbescherming van toepassing, zelfbewoningsplicht - Servicekosten € 350,- per maand, incl. erfpacht - Exclusief voorschot stookkosten en water € 270,- per maand - Energielabel C - Woonoppervlakte ca. 100m2 - Vraagprijs garage 177 bij Burg. van Fenemaplein € 50.000,- - Servicekosten garage € 240,- per jaar - Appartement wordt in huidige staat opgeleverd - Oplevering in overleg

Hipoteca berekenen

€ 390.000

Coste del comprador (estimado): € 9.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 399.650

2,78%

Anualmente

%

€ 19.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 390.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
100 m²
Contenido
319 m³
Otra zona interior
1 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
20 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1967
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Centrale voorziening
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Zie akte
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan vaarwater, in woonwijk, open ligging en zeezicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen
Tipo de garaje
Garagebox
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
16-09-2025
Fecha de venta
24-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2042

Mapas de Google

Zandvoort en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Zandvoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zandvoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zandvoort. En 2025 había 16.365 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 447.203.

Inhabitantes

16.365

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 447.203

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.191

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.062

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zandvoort
Año Inhabitantes
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zandvoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Nivel académico

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.922

Etiqueta A

1.579

Etiqueta E

1.379

Etiqueta D

1.249

Etiqueta B

907

Etiqueta F

859

Etiqueta G

758

Etiqueta A+

169

Etiqueta A+++

137

Etiqueta A++

68

Etiqueta A++++

8

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zandvoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Electricidad: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Electricidad: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Electricidad: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Electricidad: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Electricidad: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Electricidad: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Electricidad: 3.209

Actividad empresarial en Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Número total de establecimientos empresariales: 2.850

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zandvoort
Periodo Delitos
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zandvoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zandvoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer viviendas in Zandvoort

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.