Jump to content
Logo of Cense Makelaars

Burgemeester van Fenemaplein 19 F 7

2042TG Zandvoort • Noord-Holland

Sold

€ 390.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.650

2% transfer tax (€ 7.800) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 399.650

Purchase price /m²: € 3.900

Photo Gallery

Description

Royaal appartement op de 4e verdieping met prachtig zeezicht en er is een mogelijkheid om een garagebox te kopen gelegen bij Burg. van Fenemaplein. Het voormalige vierkamerappartement, verbouwd naar 3 kamers heeft een woonoppervlakte van maar liefst ca. 100m2! Een fantastische ruimte om het helemaal naar eigen smaak op te knappen en in te richten. Vanuit jouw toekomstige woning is het een paar minuten lopen naar het centrum met alle voorzieningen voor bijvoorbeeld de dagelijkse boodschappen of voor een bezoekje aan een van de vele restaurantjes of cafe's in de gezellige dorpskern. Zandvoort heeft een ca. 9 kilometer lang zandstrand, grenst aan prachtig beschermd duingebied en en heeft als enige kustplaats een NS-station. Iedere 30 minuten vertrekt er een trein naar hartje Amsterdam met onder andere een tussenstop in Haarlem. INDELING Begane grond: overdekt portaal met bellentableau en brievenbussen, deur naar de centrale hal met de bergingen en het trappenhuis dan ga je met de trap naar de lift. 4e verdieping: entree/hal, vaste kast, toilet met fonteintje en toegang tot alle vertrekken. Dit ruime appartement ligt op de 4e verdieping, heeft een L-vormige woonkamer (voorheen 2 kamer) met schouw en haard, 2 vaste kasten en prachtig zicht over de boulevard, strand en de zee. Vanuit de woon/eetkamer stap je zo het zonnige balkon op waar je zeker kan genieten van het afwisselende uitzicht over zee en de vele zonsondergangen. Aan de landzijde is de royale 1e slaapkamer gelegen die in verbinding staat met de woonkamer. Via de deur in deze slaapkamer kom je op het 2e balkon met uitzicht over Zandvoort en het achterliggende duingebied. De 2e slaapkamer heeft ook een deur naar het 2e balkon. De badkamer beschikt over een douchecabine en een wastafelmeubel. Dit appartement verdient een update naar de woonwensen van tegenwoordig. Goed om te weten - Bekijk de plattegrond voor de indeling - Om de hoek van het centrum gelegen met alle voorzieningen - Op 3 minuten lopen naar het NS-station - Parkeren middels het vergunningensysteem - Niet bewoningsclausule van toepassing - Opkoopbescherming van toepassing, zelfbewoningsplicht - Servicekosten € 350,- per maand, incl. erfpacht - Exclusief voorschot stookkosten en water € 270,- per maand - Energielabel C - Woonoppervlakte ca. 100m2 - Vraagprijs garage 177 bij Burg. van Fenemaplein € 50.000,- - Servicekosten garage € 240,- per jaar - Appartement wordt in huidige staat opgeleverd - Oplevering in overleg

Mortgage berekenen

€ 390.000

Cost of copper (estimated): € 9.650

2% transfer tax (€ 7.800) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 399.650

2,78%

Yearly

%

€ 19.500

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 390.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
4e woonlaag

Areas and volumes

Living area
100 m²
Content
319 m³
Other enclosed space
1 m²
Building bound outdoor space
20 m²

Construction and Energy

Year of construction
1967
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Gedeeltelijk dubbel glas
Heating
Blokverwarming
Warm water
Centrale voorziening
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Zie akte
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE periodic contribution
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan vaarwater, in woonwijk, open ligging en zeezicht
Salvage
Inpandig
Parking
Betaald parkeren en parkeervergunningen
Garage type
Garagebox
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
16-09-2025
Sale date
24-02-2026

Bathroom facilities

Douche en wastafelmeubel

Additional features

  • Lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Maps

Postal code map

Postcode map for 2042

Google Maps

Zandvoort on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Zandvoort

Residential and neighborhood statistics in Zandvoort

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Zandvoort. In 2025 were there 16.365 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 447.203.

Residents

16.365

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 447.203

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 36.191

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.062

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Zandvoort
Year Residents
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Annual WOZ value

WOZ value per year in Zandvoort
Year Average WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composition of residents

Age build-up

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Education level

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origin of residents (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

1.922

Label A

1.579

Label E

1.379

Label D

1.249

Label B

907

Label F

859

Label G

758

Label A+

169

Label A+++

137

Label A++

68

Label A++++

8

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Zandvoort
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Electricity: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Electricity: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Electricity: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Electricity: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Electricity: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Electricity: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Electricity: 3.209

Business activity in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Total number of company establishments: 2.850

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Zandvoort
Period Crimes
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Zandvoort.

Frequently asked questions about living in Zandvoort

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer houses in Zandvoort

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.