Aller directement au contenu
Logo de Cense Makelaars

Burgemeester van Fenemaplein 19 F 7

2042TG Zandvoort • Noord-Holland

Vendu

€ 390.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 399.650

Prix d'achat /m²: € 3.900

Galerie de photos

Description

Royaal appartement op de 4e verdieping met prachtig zeezicht en er is een mogelijkheid om een garagebox te kopen gelegen bij Burg. van Fenemaplein. Het voormalige vierkamerappartement, verbouwd naar 3 kamers heeft een woonoppervlakte van maar liefst ca. 100m2! Een fantastische ruimte om het helemaal naar eigen smaak op te knappen en in te richten. Vanuit jouw toekomstige woning is het een paar minuten lopen naar het centrum met alle voorzieningen voor bijvoorbeeld de dagelijkse boodschappen of voor een bezoekje aan een van de vele restaurantjes of cafe's in de gezellige dorpskern. Zandvoort heeft een ca. 9 kilometer lang zandstrand, grenst aan prachtig beschermd duingebied en en heeft als enige kustplaats een NS-station. Iedere 30 minuten vertrekt er een trein naar hartje Amsterdam met onder andere een tussenstop in Haarlem. INDELING Begane grond: overdekt portaal met bellentableau en brievenbussen, deur naar de centrale hal met de bergingen en het trappenhuis dan ga je met de trap naar de lift. 4e verdieping: entree/hal, vaste kast, toilet met fonteintje en toegang tot alle vertrekken. Dit ruime appartement ligt op de 4e verdieping, heeft een L-vormige woonkamer (voorheen 2 kamer) met schouw en haard, 2 vaste kasten en prachtig zicht over de boulevard, strand en de zee. Vanuit de woon/eetkamer stap je zo het zonnige balkon op waar je zeker kan genieten van het afwisselende uitzicht over zee en de vele zonsondergangen. Aan de landzijde is de royale 1e slaapkamer gelegen die in verbinding staat met de woonkamer. Via de deur in deze slaapkamer kom je op het 2e balkon met uitzicht over Zandvoort en het achterliggende duingebied. De 2e slaapkamer heeft ook een deur naar het 2e balkon. De badkamer beschikt over een douchecabine en een wastafelmeubel. Dit appartement verdient een update naar de woonwensen van tegenwoordig. Goed om te weten - Bekijk de plattegrond voor de indeling - Om de hoek van het centrum gelegen met alle voorzieningen - Op 3 minuten lopen naar het NS-station - Parkeren middels het vergunningensysteem - Niet bewoningsclausule van toepassing - Opkoopbescherming van toepassing, zelfbewoningsplicht - Servicekosten € 350,- per maand, incl. erfpacht - Exclusief voorschot stookkosten en water € 270,- per maand - Energielabel C - Woonoppervlakte ca. 100m2 - Vraagprijs garage 177 bij Burg. van Fenemaplein € 50.000,- - Servicekosten garage € 240,- per jaar - Appartement wordt in huidige staat opgeleverd - Oplevering in overleg

Prêt immobilier berekenen

€ 390.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 399.650

2,78%

Annuellement

%

€ 19.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 390.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
100 m²
Contenu
319 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
20 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1967
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Zie akte
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan vaarwater, in woonwijk, open ligging en zeezicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen
Type de garage
Garagebox
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
16-09-2025
Date de vente
24-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2042

Google Maps

Zandvoort sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Zandvoort

Chiffres de logement et de quartier dans Zandvoort

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zandvoort. En 2025 étaient 16.365 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 447.203.

Résidents

16.365

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 447.203

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.191

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.062

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Zandvoort
Année Résidents
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Zandvoort
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Niveau d'enseignement

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origine des habitants (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.922

Étiquette A

1.579

Étiquette E

1.379

Étiquette D

1.249

Étiquette B

907

Étiquette F

859

Étiquette G

758

Étiquette A+

169

Étiquette A+++

137

Étiquette A++

68

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Zandvoort
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.165 • Électricité: 2.975

Huurwoning

Gaz: 786 • Électricité: 1.903

Koopwoning

Gaz: 905 • Électricité: 2.745

Appartement

Gaz: 673 • Électricité: 1.913

Tussenwoning

Gaz: 913 • Électricité: 2.591

Vrijstaande woning

Gaz: 1.674 • Électricité: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.282 • Électricité: 3.209

Activité dans Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Nombre total d'établissements: 2.850

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Zandvoort
Période Délits
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zandvoort.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Zandvoort

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer maisons in Zandvoort

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.