Direkt zum Inhalt
Logo von Cense Makelaars

Burgemeester van Fenemaplein 19 F 7

2042TG Zandvoort • Noord-Holland

Verkauft

€ 390.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.650

2 % Übertragungssteuer (€ 7.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 399.650

Kaufpreis /m²: € 3.900

Fotoalbum

Beschreibung

Royaal appartement op de 4e verdieping met prachtig zeezicht en er is een mogelijkheid om een garagebox te kopen gelegen bij Burg. van Fenemaplein. Het voormalige vierkamerappartement, verbouwd naar 3 kamers heeft een woonoppervlakte van maar liefst ca. 100m2! Een fantastische ruimte om het helemaal naar eigen smaak op te knappen en in te richten. Vanuit jouw toekomstige woning is het een paar minuten lopen naar het centrum met alle voorzieningen voor bijvoorbeeld de dagelijkse boodschappen of voor een bezoekje aan een van de vele restaurantjes of cafe's in de gezellige dorpskern. Zandvoort heeft een ca. 9 kilometer lang zandstrand, grenst aan prachtig beschermd duingebied en en heeft als enige kustplaats een NS-station. Iedere 30 minuten vertrekt er een trein naar hartje Amsterdam met onder andere een tussenstop in Haarlem. INDELING Begane grond: overdekt portaal met bellentableau en brievenbussen, deur naar de centrale hal met de bergingen en het trappenhuis dan ga je met de trap naar de lift. 4e verdieping: entree/hal, vaste kast, toilet met fonteintje en toegang tot alle vertrekken. Dit ruime appartement ligt op de 4e verdieping, heeft een L-vormige woonkamer (voorheen 2 kamer) met schouw en haard, 2 vaste kasten en prachtig zicht over de boulevard, strand en de zee. Vanuit de woon/eetkamer stap je zo het zonnige balkon op waar je zeker kan genieten van het afwisselende uitzicht over zee en de vele zonsondergangen. Aan de landzijde is de royale 1e slaapkamer gelegen die in verbinding staat met de woonkamer. Via de deur in deze slaapkamer kom je op het 2e balkon met uitzicht over Zandvoort en het achterliggende duingebied. De 2e slaapkamer heeft ook een deur naar het 2e balkon. De badkamer beschikt over een douchecabine en een wastafelmeubel. Dit appartement verdient een update naar de woonwensen van tegenwoordig. Goed om te weten - Bekijk de plattegrond voor de indeling - Om de hoek van het centrum gelegen met alle voorzieningen - Op 3 minuten lopen naar het NS-station - Parkeren middels het vergunningensysteem - Niet bewoningsclausule van toepassing - Opkoopbescherming van toepassing, zelfbewoningsplicht - Servicekosten € 350,- per maand, incl. erfpacht - Exclusief voorschot stookkosten en water € 270,- per maand - Energielabel C - Woonoppervlakte ca. 100m2 - Vraagprijs garage 177 bij Burg. van Fenemaplein € 50.000,- - Servicekosten garage € 240,- per jaar - Appartement wordt in huidige staat opgeleverd - Oplevering in overleg

Hypothek berekenen

€ 390.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.650

2 % Übertragungssteuer (€ 7.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 399.650

2,78%

Jährlich

%

€ 19.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 390.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
100 m²
Inhalt
319 m³
Sonstiger Innenraum
1 m²
Gebäude mit Außenbereich
20 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Centrale voorziening
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Zie akte
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan vaarwater, in woonwijk, open ligging en zeezicht
Bergung
Inpandig
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen
Garagenart
Garagebox
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
16-09-2025
Verkaufsdatum
24-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Karten

Postkarten

Postkarten für 2042

Google Karten

Zandvoort auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Zandvoort

Wohn- und Viertelzahlen in Zandvoort

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Zandvoort. In 2025 waren da 16.365 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 447.203.

Einwohner

16.365

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 447.203

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.191

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.062

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Zandvoort
Jahr Einwohner
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Zandvoort
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Ausbildungsstufe

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.922

Bezeichnung A

1.579

Bezeichnung E

1.379

Bezeichnung D

1.249

Bezeichnung B

907

Bezeichnung F

859

Bezeichnung G

758

Bezeichnung A+

169

Bezeichnung A+++

137

Bezeichnung A++

68

Bezeichnung A++++

8

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Zandvoort
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Strom: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Strom: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Strom: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Strom: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Strom: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Strom: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Strom: 3.209

Betriebsaktivität in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.850

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Zandvoort
Periode Verbrechen
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Zandvoort.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Zandvoort

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer Häuser in Zandvoort

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.