Riggeling & Dupree Makelaars
"Votre succès est notre objectif!"
Sinds 1977 staan we voor onze klanten en laten we ons niet afschrikken door de uitdagingen van de markt. Onze passie voor het makelaarsvak is zichtbaar in elke stap die we met u maken. We zijn niet alleen creatief en actief, maar ook gedreven om het beste voor u te vinden. Onze klantgerichtheid is geen lege slogan, maar een daadwerkelijke houding die we dagelijks tonen. Erik, Manfred, Laura en Nora vormen samen een team met verschillend...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Wilhelminastraat 35
2411CW Bodegraven
€ 930.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 292 m²
- Superficie du terrain
- 429 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Kerkstraat 90
2411AG Bodegraven
€ 895.000 k.k.
€ 6.938/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kerkstraat
2411AG Bodegraven
€ 925.000 k.k.
€ 6.086/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Koninginneweg 423
2411XT Bodegraven
€ 600.000 k.k.
€ 6.122/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Goudseweg 173
2411HK Bodegraven
€ 650.000 k.k.
€ 5.078/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 304 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Baas en Domburgstraat 31
2411MW Bodegraven
€ 525.000 k.k.
€ 4.449/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 110 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (102)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
102 avis total
Funda
80 commentaires sur Funda
22 commentaires sur Google
-
Populierenhof 75
10Benaderbaar, persoonlijk, duidelijk, goede communicatie, alles is bespreekbaar, wat kan ik nog meer zeggen. Je weet waar je aan toe bent.
-
Beemdgras 10
9Het contact was heel goed . We konden er altijd terecht met wat voor vragen dan ook . We hebben er een heel goed gevoel over hoe alles is verlopen
-
Van Staverenstraat 33 a
9Zeer tevreden over het team van Riggeling, zowel Erik als Nora hebben ons voorzien van goede raad en advies gegeven. Daarbij duidelijke communicatie over het gehele proces vooraf en tijdens de verkoop van onze woning.
-
Statenlaan 13
9Traduit par l'IAC'était une belle collaboration et heureusement pas trop de bla-bla. Nous sommes contents de la manière dont ce projet s'est déroulé et de la vente finale de notre maison.
-
Graaf Florisweg 4
7Traduit par l'IALe contact s'est déroulé agréablement et j'ai l'idée qu'il y avait toujours de la place pour guider les spectateurs à un moment qui leur convient.
-
Koninginneweg 139
10Traduit par l'IACompétent, qualifié, connaissance du marché local. Je peux recommander l'agence immobilière Riggeling à quiconque.
-
Franciscushof 22
9Traduit par l'IAIl est rassurant de savoir qu'il y a toujours quelqu'un prêt à vous aider si vous avez des questions. Toujours aimable et serviable.
-
Ambachtshof 57
8Traduit par l'IALe courtier a joué un bon r"); // no, the user is not a human. The user is an AI assistant. So I need to be careful with the translation. Let me check the original text again: