VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI HILVERSUM
"Service toujours aux five étoiles, sans compromis !"
Wonen is meer dan alleen een huis. Bij Voorma en Walch geloven we dat het om persoonlijkheid, passendheid en een gevoel van thuis gaat. Wij willen u niet alleen helpen kiezen uit woningen, maar ook begrijpen wie u bent. Daarom spreken wij u graag persoonlijk aan vóór we beginnen zoeken. Onze makelaars delen regelmatig kennis en ervaring, zodat uw zaak altijd in goede handen is. Sinds 2023 heeft Voorma en Walch een nieuw kantoor in Hilve...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Minckelersstraat 28 A
1221KH Hilversum
€ 649.500 k.k.
€ 3.549/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 183 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Nachtegaalstraat 19
1221KR Hilversum
€ 449.500 k.k.
€ 6.811/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Stationsstraat 58
1211EP Hilversum
€ 350.000 k.k.
€ 4.118/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Banckertlaan 279
1215RB Hilversum
€ 37.500 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- —
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Noordereinde 105
1243JK 's-Graveland
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 234 m²
- Superficie du terrain
- 172 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Wisseloordlaan 137
1217DM Hilversum
€ 695.000 k.k.
€ 6.950/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
Jacob van Ruysdaelstraat 2
9Het was heel prettig samenwerken met Tiffany de Beer. Ook al zat het tegen, ze hield de moed erin en dat gaf mij ook weer hoop op een goede afloop. Ze reageerde immer snel op vragen. Kortom prima makelaar die ik zeker zou aanbevelen.
-
Kapelstraat 33
9Is niet te benauwd om tegengas te geven, heeft goed inzicht in wensen koper en mogelijkheden markt, geeft reële adviezen over aankoopprijzen, belooft geen gouden bergen met betrekking tot de verkoopprijs, reageert snel en goed op vragen.
-
's-Gravelandseweg 86 27
10Goed contact en proces heeft toch al hoog gespannen verwachting over troffen. Als u om een beoordeling vraagt meen ik zelf te weten hoe veel letters die moet bevatten en dat ik als ik kort en bondig beoordeel die niet kan versturen staat deze enquette in schrille tegenstelling tot de service van de makelaar
-
Ericastraat 46
10Het was erg fijn om met Stijn te werken. Hij was erg goed beschikbaar, het contact was prettig, en hij dacht goed mee waar nodig. Dankzij zijn snelle schakelen konden we snel een nieuw huis kopen, en hebben we ons eigen huis goed verkocht.
-
Middenweg 147
10Traduit par l'IAParticulièrement agréable, détendu et professionnel. C'est d'ailleurs pourquoi nous avons vendu notre maison exceptionnellement rapidement.
-
Saskia Sloot
10Traduit par l'IATrès bien aidé par Olivier pour l'achat d'un bien commercial.