Bieze Makelaars & Taxateurs
"Habiter autrement !"
Bieze makelaars & taxateurs is sinds 1987 een vertrouwd bedrijf in de Stedendriehoek. Veel bewoners van Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omgeving hebben hun woningdromen laten verwezen met behulp van het kantoor. Sinds 2023 draait het bedrijf onder leiding van Paul en Jean-Paul, die eerder werkzaam waren in het familiebedrijf. Ze willen de naam Bieze in ere houden en blijven zich richten op persoonlijke aandacht. Wonen is een unieke e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Stobbenakker 73
7391LZ Twello
€ 399.000 k.k.
€ 6.435/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Duivengang 11
7411LB Deventer
€ 324.000 k.k.
€ 5.684/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Duivengang 13
7411LB Deventer
€ 275.000 k.k.
€ 5.729/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 48 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Veenhuisweg 30
7391TR Twello
€ 995.000 k.k.
€ 5.467/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 182 m²
- Superficie du terrain
- 630 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stobbenakker 53
7391LZ Twello
€ 425.000 k.k.
€ 6.855/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Burgemeester Galleestr 45
7251EA Vorden
€ 485.000 k.k.
€ 5.329/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (91)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
91 avis total
Funda
53 commentaires sur Funda
38 commentaires sur Google
-
de Bommerij 19
9De ondersteuning was zeer prettig en correct van alle medewerkers makelaar. De prijsopstelling van de woning had iets beter gekund evenals de fotopresentatie.
-
Danielle _1997
10 -
Smidsweg 14
9Goed, betrokken en meedenkend bij het afhandelen van ons huis verkoop a.d. Mercurius 46 blij dat we voor Bieze Makelaar hebben gekozen. Was superfijn!
-
Zutphenseweg 126 a
9Als Zeer prettig ervaren zowel makelaar als medewerkers op kantoordenken mee, denken niet in problemen maar in kansen en oplossingen
-
Gruttersdreef 207
8Goed bereikbaar, vriendelijk en meedenkend. We zijn erg blij met de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis!
-
Verdistraat 28
9Bijzonder prettig contact met de makelaar. Goed bereikbaar. Goede service, ook van de back office. Thuis in Twello.
-
Goldenbeltstraatje 3
10Priema afwikkeling en zeer snelle service deze makelaar is goed aan te raden en leveren goed werk en nauwkeurig
-
Wijkseweg 18
9Was prima en goed geholpen ook op het kantoor door het personeel mooie film gemaakt binnenshuis en buiten met een drone waren wel tevreden
-
Offenbachstraat 8
9Het contact met Bieze is vanaf de eerste afspraak erg prettig verlopen. De makelaar was goed bereikbaar, is meerdere keren langs geweest om zaken door te nemen en ook de office manager heeft ons goed geholpen en begeleid. De deskundigheid is erg goed. De prijs/kwaliteit verhouding ook. De makelaar heeft achteraf gezien een te hoge inschatting van de verkoopprijs gegeven. Hij had verwacht dat de biedingen een stuk hoger zouden uitvallen. Concurrentie van andere woningen in de nab…