Lamberink Makelaars & Adviseurs
"Depuis plus de 35 ans, votre agent immobilier dans le Nord"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat al meer dan 35 jaar voor u in het Noorden als betrouwbare partner bij de verkoop, aankoop en beheer van onroerend goed. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat jouw woning niet alleen goed, maar op een professionele manier in de schijnwerpers komt. Door middel van uitgebreide marketingstrategieën en een breed netwerk, zorgen we ervoor dat je huis bij de juiste kopers terechtkomt. Onze makelaars werken n...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kroanenburg 35
9076KB St.-Annaparochie
€ 450.000 k.k.
€ 3.571/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 632 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bûterblom-strjitte 20
9288AA Kootstertille
€ 300.000 k.k.
€ 3.448/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 281 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Tjaarda 392
9202KZ Drachten
€ 185.000 k.k.
€ 3.246/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Boskamp 17
8431PS Oosterwolde
€ 725.000 k.k.
€ 4.421/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 1163 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Raadhuisplein 30
9203EB Drachten
€ 469.000 k.k.
€ 3.722/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tjaarda 434
9202KZ Drachten
€ 125.000 k.k.
€ 3.378/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 37 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (39)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
39 avis total
Funda
24 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Hillie de Koe
10Back-office zaken altijd snel en goed geregeld 👍🏻 Contact met de makelaar erg prettig. Kortom: zeer aanbevolen! …
-
Rennie Gorter-de Jong
6 -
De Wetterwille 229
10Joop is een zeer betrokken makelaar. Het contact was uitstekend. Hij deed echt zijn best voor ons en gaf goede raad.
-
De Ekkers 18
10Nauw en goed contact met mijn aangewezen makelaar gehad. Goede en fijne begeleiding in het verkoop proces. Overige medewerkers ook erg fijn in omgang zoals telefonisch contact. Ik beveel Lamberink maelaars zeker aan bij hulp in het verkopen van een woning.
-
Vaart Nz 107
8Goede begeleiding en service, zoals hulp bij om het huis er netjes eruit te laten zien. Zodat het voor de kopers goed uitziet.
-
De Nijverheid 170
10Traduit par l'IALe contact avec Joop était bon. Joop faisait savoir à chaque visite comment cela s'était passé. Les attentes concernant la vente étaient claires dès le début, et la maison a fini par être bien vendue. Le contact avec d'autres employés de lamberink était également bon.
-
Oosterse Es 67
9Traduit par l'IALe contact s'est déroulé parfaitement. Le courtier a répondu en général de façon fluide à mes questions. Je suis un client satisfait.
-
Het Oldehof 7
10Traduit par l'IATrès bonne assistance de A à Z par Pieter! Nous sommes très satisfaits de la vente de notre maison, merci