In Hoogerheide en de omgeving staat Vader Makelaardij b.v. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning op een professionele en transparante manier. Onze ervaring in de lokale markt, gecombineerd met een duidelijke en open communicatie, zorgt voor een rustige en gerichte koop- of verkoopproces. Wij werken m...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Keizerstraat 4
4645GM Putte
€ 465.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 350 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Minckelersweg 88
4631HL Hoogerheide
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
de Anjer 26
4631AA Hoogerheide
€ 309.000 k.k.
€ 3.029/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dorpsstraat 14
4634TR Woensdrecht
€ 409.000 k.k.
€ 4.305/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 482 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 10
4645HG Putte
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 660 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burg van Gorselstraat 12
4411AG Rilland
€ 459.000 k.k.
€ 1.814/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 253 m²
- Superficie du terrain
- 697 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (78)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
78 avis total
78 commentaires sur Google
-
Bas van de Steenoven
10Prettig samengewerkt, prima makelaar
-
010kathleen
10J.K. Vader Makelaardij B.V. is absoluut de 5 sterren waardig! Meedenkend, meelevend en altijd to the point.
-
Jan Van Overveld
10 -
rosalie vanoppenraay
10De heer Vader heeft ons enorm geholpen en zich zeer professioneel opgesteld bij de verkoop van ons huis in Nederland. Zijn oog voor detail was zeer indrukwekkend en hij stond altijd klaar om advies te geven over allerlei zaken betreffende de verkoop. Vaak ook advies betreffende gecompliceerde juridische kwesties. Wij kunnen de heer Vader zeker aanbevelen als u uw huis in Nederland wilt verkopen en zijn heel dankbaar voor de verleende hulp.
-
Jurgen Jaap Brandjes
10Vader Makelaardij is een perfecte en zeer klantgerichte makelaardij. Wij hebben zowel als koper en als verkoper zeer goede ervaringen met hen!!
-
eddy luijsterburg
10 -
Tessa Coelen
10Traduit par l'IATrès satisfait ! Communication agréable, service rapide et disponible pour vous !
-
Martijn Coelen
10Traduit par l'IANous sommes super aidés par M. Makelaardij lors de la rédaction du contrat de vente lors de la vente de notre maison.
-
Sabine Mens
10Traduit par l'IANous avons eu une bonne expérience en vendant notre maison via Vader Makelaardij. En cas de questions ou d'incertitudes, nous pouvions directement entrer en contact et cela était bien et clairement expliqué. Cela a tout allé très rapidement pour nous, donc cette clarté est très appréciée !