In Hoogerheide en de omgeving staat Vader Makelaardij b.v. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning op een professionele en transparante manier. Onze ervaring in de lokale markt, gecombineerd met een duidelijke en open communicatie, zorgt voor een rustige en gerichte koop- of verkoopproces. Wij werken m...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Keizerstraat 4
4645GM Putte
€ 465.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 350 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Minckelersweg 88
4631HL Hoogerheide
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- 132 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
de Anjer 26
4631AA Hoogerheide
€ 309.000 k.k.
€ 3.029/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Dorpsstraat 14
4634TR Woensdrecht
€ 409.000 k.k.
€ 4.305/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 482 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Prinses Irenelaan 10
4645HG Putte
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- 660 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Burg van Gorselstraat 12
4411AG Rilland
€ 459.000 k.k.
€ 1.814/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 253 m²
- Fläche des Grundstücks
- 697 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (78)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
78 Bewertungen insgesamt
78 Bewertungen bei Google
-
Bas van de Steenoven
10Übersetzt durch KISchön zusammengearbeitet, prima Makler
-
010kathleen
10J.K. Vader Makelaardij B.V. is absoluut de 5 sterren waardig! Meedenkend, meelevend en altijd to the point.
-
Jan Van Overveld
10 -
rosalie vanoppenraay
10De heer Vader heeft ons enorm geholpen en zich zeer professioneel opgesteld bij de verkoop van ons huis in Nederland. Zijn oog voor detail was zeer indrukwekkend en hij stond altijd klaar om advies te geven over allerlei zaken betreffende de verkoop. Vaak ook advies betreffende gecompliceerde juridische kwesties. Wij kunnen de heer Vader zeker aanbevelen als u uw huis in Nederland wilt verkopen en zijn heel dankbaar voor de verleende hulp.
-
Jurgen Jaap Brandjes
10Vader Makelaardij is een perfecte en zeer klantgerichte makelaardij. Wij hebben zowel als koper en als verkoper zeer goede ervaringen met hen!!
-
eddy luijsterburg
10 -
Tessa Coelen
10Übersetzt durch KISehr zufrieden! Gute Kommunikation, schnelle Service und stehen für Sie bereit!
-
Martijn Coelen
10Übersetzt durch KIWir sind super geholfen worden von Makler Vater bei der Erstellung des Kaufvertrags bei der Verkauf unserer Wohnung.
-
Sabine Mens
10Übersetzt durch KIWir hatten eine positive Erfahrung mit dem Verkauf unseres Hauses über Vater Makelaardij. Bei Fragen oder Unklarheiten konnten wir uns direkt melden und es wurde gut und klar erklärt. Es ging bei uns alles sehr schnell, also diese Klarheit ist sehr geschätzt!