In Hoogerheide en de omgeving staat Vader Makelaardij b.v. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning op een professionele en transparante manier. Onze ervaring in de lokale markt, gecombineerd met een duidelijke en open communicatie, zorgt voor een rustige en gerichte koop- of verkoopproces. Wij werken m...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Keizerstraat 4
4645GM Putte
€ 465.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 350 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Minckelersweg 88
4631HL Hoogerheide
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
de Anjer 26
4631AA Hoogerheide
€ 309.000 k.k.
€ 3.029/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 14
4634TR Woensdrecht
€ 409.000 k.k.
€ 4.305/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 482 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Prinses Irenelaan 10
4645HG Putte
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burg van Gorselstraat 12
4411AG Rilland
€ 459.000 k.k.
€ 1.814/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 697 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (78)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
78 reviews totaal
78 reviews op Google
-
Bas van de Steenoven
10Prettig samengewerkt, prima makelaar
-
010kathleen
10J.K. Vader Makelaardij B.V. is absoluut de 5 sterren waardig! Meedenkend, meelevend en altijd to the point.
-
Jan Van Overveld
10 -
rosalie vanoppenraay
10De heer Vader heeft ons enorm geholpen en zich zeer professioneel opgesteld bij de verkoop van ons huis in Nederland. Zijn oog voor detail was zeer indrukwekkend en hij stond altijd klaar om advies te geven over allerlei zaken betreffende de verkoop. Vaak ook advies betreffende gecompliceerde juridische kwesties. Wij kunnen de heer Vader zeker aanbevelen als u uw huis in Nederland wilt verkopen en zijn heel dankbaar voor de verleende hulp.
-
Jurgen Jaap Brandjes
10Vader Makelaardij is een perfecte en zeer klantgerichte makelaardij. Wij hebben zowel als koper en als verkoper zeer goede ervaringen met hen!!
-
eddy luijsterburg
10 -
Tessa Coelen
10Erg tevreden! Fijne communicatie, snelle service en staan voor je klaar!
-
Martijn Coelen
10Wij zijn super geholpen door Vader Makelaardij met het opstellen van de koopovereenkomst bij de verkoop van onze woning.
-
Sabine Mens
10Wij hebben een positieve ervaring met het verkopen van ons huis via Vader Makelaardij. Bij vragen of onduidelijkheden konden we direct contact opnemen en werd het goed en duidelijk uitgelegd. Het ging voor ons allemaal heel snel dus die duidelijkheid is zeer gewaardeerd!