In Hoogerheide en de omgeving staat Vader Makelaardij b.v. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning op een professionele en transparante manier. Onze ervaring in de lokale markt, gecombineerd met een duidelijke en open communicatie, zorgt voor een rustige en gerichte koop- of verkoopproces. Wij werken m...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Keizerstraat 4
4645GM Putte
€ 465.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 350 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Minckelersweg 88
4631HL Hoogerheide
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
de Anjer 26
4631AA Hoogerheide
€ 309.000 k.k.
€ 3.029/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Dorpsstraat 14
4634TR Woensdrecht
€ 409.000 k.k.
€ 4.305/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 482 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 10
4645HG Putte
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 166 m²
- Área del lote
- 660 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Burg van Gorselstraat 12
4411AG Rilland
€ 459.000 k.k.
€ 1.814/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 253 m²
- Área del lote
- 697 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (78)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
78 reseñas total
78 reseñas en Google
-
Bas van de Steenoven
10Traducido por IAHicimos una buena cooperación, buen agente inmobiliario
-
010kathleen
10Traducido por IAJ.K. Vader Makelaardij B.V. es absolutamente digno de 5 estrellas ¡Empático, compasivo y siempre al grano!
-
Jan Van Overveld
10 -
rosalie vanoppenraay
10De heer Vader heeft ons enorm geholpen en zich zeer professioneel opgesteld bij de verkoop van ons huis in Nederland. Zijn oog voor detail was zeer indrukwekkend en hij stond altijd klaar om advies te geven over allerlei zaken betreffende de verkoop. Vaak ook advies betreffende gecompliceerde juridische kwesties. Wij kunnen de heer Vader zeker aanbevelen als u uw huis in Nederland wilt verkopen en zijn heel dankbaar voor de verleende hulp.
-
Jurgen Jaap Brandjes
10Vader Makelaardij is een perfecte en zeer klantgerichte makelaardij. Wij hebben zowel als koper en als verkoper zeer goede ervaringen met hen!!
-
eddy luijsterburg
10 -
Tessa Coelen
10Traducido por IA¡Muy satisfecho! ¡Buena comunicación, servicio rápido y están listos para ti!
-
Martijn Coelen
10Traducido por IAEstamos muy ayudados por Father Makelaardij al redactar el contrato de compraventa durante la venta de nuestra vivienda.
-
Sabine Mens
10Traducido por IATuvimos una experiencia positiva vendiendo nuestra casa a través de Father Real Estate. Al tener preguntas o ambigüedades, pudimos contactar directamente y se explicó bien y claramente. Todo fue muy rápido para nosotros, así que ese claro es muy valorado.