VMT Zeeland makelaar - taxateur
In Wemeldinge, gevestigd in de regio Zeeland, staat VMT Zeeland makelaar - taxateur voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, help je wekenlang met vertrouwen op weg naar de juiste keuze in de woningmarkt. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Wij werken transparant en met gedetailleerd advies, gesteund door erkende certificaten zoals Vast...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vierstraat 22
4401EA Yerseke
€ 395.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 397 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hoofdstraat 36 B
4471AJ Wolphaartsdijk
€ 315.000 k.k.
€ 2.480/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Smokkelweg 1
4515LL IJzendijke
€ 799.000 k.k.
€ 2.823/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 283 m²
- Superficie du terrain
- 8480 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Vendu
Vijverstraat 2
4451BL Heinkenszand
€ 282.500 k.k.
€ 3.487/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Hoefbladstraat 62
4451TL Heinkenszand
€ 359.000 k.k.
€ 3.452/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Walstraat 186
4381GV Vlissingen
€ 197.000 k.k.
€ 2.462/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Walstraat 186
10Op alle fronten geweldig. Deskundig en altijd bereikbaar. Zeer behulpzaam met halen en/of brengen . Komt alle afspraken na.
-
Hoefbladstraat 62
10Alexandra voelt goed aan waar iemand die een huis wil kopen naar op zoek is. Ze weet de wensen van de koper goed te vertalen naar het huidige aanbod en de daaropvolgende bezichtiging. Ook tijdens de bezichtiging is zij van grote waarde doordat ze de koper op de juiste punten wijst en een goed en gedegen advies geeft direct na de bezichtiging. Tijdens de nazorg zet alexandra de laatste puntjes op de i met haar hulp tijdens het tekenen van het (voorlopige) koopcontract en aankoop …
-
Vijverstraat 2
9Alexandra is professioneel, eerlijk, en zeer fijn in de omgang! Heel blij dat ik de keuze heb gemaakt om mijn huis via VMT Zeeland te verkopen. Een echte aanrader!
-
Een funda gebruiker
9De communicatie tussen ons en de verkoper en hypotheker verliep goed ondanks wat obstakels door de hypotheekverstrekker ,is de koop naar mijn wens goed gelopen
-
Marnix Geldof
10Traduit par l'IATrès bonne collaboration avec Alexandra. Grâce à son expertise, nous avons finalement pu faire un très bon choix !
-
Julianastraat 16
8Traduit par l'IAAlexandra Tramper a communiqué clairement et distinctement, de manière personnelle. Elle est aimable et compétente. Aucun bla-bla. Bonne agent immobilier.