Muneris Makelaardij
Muneris Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de vastgoedwereld van Zeeland. In 's-Gravenpolder en omgeving helpen wij klanten met vertrouwen en transparantie bij de aankoop, verkoop of taxatie van hun woning. Wij luisteren naar uw wensen en zorgen voor maatwerkoplossingen die aansluiten bij de specifieke omstandigheden van uw situatie. Onze dienstverlening omvat verkoopbemiddeling, aankoopbemiddeling en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bouwen Ewoutstraat 24
4381PR Vlissingen
€ 270.000 k.k.
€ 2.269/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 79 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Seringestraat 11
4431DZ 's-Gravenpolder
€ 369.000 k.k.
€ 4.446/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 208 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nieuweweg 36
4435AE Baarland
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 445 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Fortrapastraat 58
4431BX 's-Gravenpolder
€ 399.000 k.k.
€ 3.325/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 248 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Ruisweg 14
4424MN Wemeldinge
€ 290.000 k.k.
€ 3.717/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 455 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ligusterstraat 49
4431ED 's-Gravenpolder
€ 645.000 k.k.
€ 3.342/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 193 m²
- Superficie du terrain
- 530 m²
- Chambres de coucher
- 6
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
24 commentaires sur Google
-
Bennie Van Dijk
10 -
M Haerkens
10Wij hebben de samenwerking met onze verkoopmakelaar als zeer prettig ervaren. Doordat het een eenmanszaak is, merk je meteen dat er veel persoonlijke aandacht is. Je hebt direct contact met dezelfde persoon, wat het hele verkoopproces een stuk duidelijker en prettiger maakt. Op vragen van ons als verkopers werd vrijwel altijd direct gereageerd. De communicatie was snel, duidelijk en betrokken. Het gaf ons veel vertrouwen dat hij altijd voor ons klaarstond en actief met ons meedacht. Kortom: een zeer fijne, persoonlijke en professionele begeleiding bij de verkoop van onze woning. Zeker een aanrader!
-
Jack Wijnands
10Traduit par l'IApremière phase de vente de la maison grâce à l'agent immobilier Muneris. en outre, une bonne communication lors des questions.
-
Thomas Scheele
10Traduit par l'IASi vous cherchez un agent immobilier qui soit facile d'accès, vous devez être chez Muneris Immobilier ! Le contact se fait de manière très sympathique, propre et respectueuse. Je recommande vivement cette agence à tout le monde.
-
Ernst-Jan Scherrenburg
10Traduit par l'IABonne accompagnement lors de l'achat de notre nouvelle maison et la vente de notre maison. Koos a beaucoup de connaissances des affaires et pense avec nous. Top!
-
Jan Minnaard
10Traduit par l'IANous avons eu une bonne expérience avec Koos en tant que courtier. Pour la fois la vente de notre ancienne maison, ainsi que l'achat de notre nouvelle maison. Tout a été rapidement et précisément organisé pour nous.