Muneris Makelaardij
Muneris Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de vastgoedwereld van Zeeland. In 's-Gravenpolder en omgeving helpen wij klanten met vertrouwen en transparantie bij de aankoop, verkoop of taxatie van hun woning. Wij luisteren naar uw wensen en zorgen voor maatwerkoplossingen die aansluiten bij de specifieke omstandigheden van uw situatie. Onze dienstverlening omvat verkoopbemiddeling, aankoopbemiddeling en...
Current housing stock
-
- Available
Bouwen Ewoutstraat 24
4381PR Vlissingen
€ 270.000 k.k.
€ 2.269/m²
CSave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 79 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Seringestraat 11
4431DZ 's-Gravenpolder
€ 369.000 k.k.
€ 4.446/m²
ASave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 208 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Nieuweweg 36
4435AE Baarland
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
Save as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 445 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Fortrapastraat 58
4431BX 's-Gravenpolder
€ 399.000 k.k.
€ 3.325/m²
Save as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 248 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Ruisweg 14
4424MN Wemeldinge
€ 290.000 k.k.
€ 3.717/m²
ASave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 455 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Ligusterstraat 49
4431ED 's-Gravenpolder
€ 645.000 k.k.
€ 3.342/m²
A++Save as favorite- Living area
- 193 m²
- Land area
- 530 m²
- Bedrooms
- 6
Reviews (24)
Review platforms
BronscoresTotal score
24 total reviews
24 reviews on Google
-
Bennie Van Dijk
10 -
M Haerkens
10Wij hebben de samenwerking met onze verkoopmakelaar als zeer prettig ervaren. Doordat het een eenmanszaak is, merk je meteen dat er veel persoonlijke aandacht is. Je hebt direct contact met dezelfde persoon, wat het hele verkoopproces een stuk duidelijker en prettiger maakt. Op vragen van ons als verkopers werd vrijwel altijd direct gereageerd. De communicatie was snel, duidelijk en betrokken. Het gaf ons veel vertrouwen dat hij altijd voor ons klaarstond en actief met ons meedacht. Kortom: een zeer fijne, persoonlijke en professionele begeleiding bij de verkoop van onze woning. Zeker een aanrader!
-
Jack Wijnands
10Translated by AIsmooth sales process of the property thanks to real estate agent Muneris. also nice communication when questions arose.
-
Thomas Scheele
10Translated by AIIf you're looking for a real estate agent who is easy to contact, then you should be at Muneris Real Estate! The contact goes in a very nice, neat and respectful way. I can recommend this real estate agent to everyone.
-
Ernst-Jan Scherrenburg
10Translated by AIGood guidance when purchasing our new home and selling our home. Koos has a lot of business knowledge and thinks along. Top!
-
Jan Minnaard
10Translated by AIWe have had a good experience with Koos as a real estate agent. Both the sale of our old house, as well as the purchase of our new house. Everything was arranged for us quickly and accurately.