Steendijk Makelaars
"Attention exclusive pour chaque maison !"
Steendijk Makelaars staat al dertig jaar voor persoonlijke aandacht in de woningbemiddeling. Met expertise in luxe woonprojecten en een gedegen bouwkundige kennis, zorgen wij voor een unieke benadering van elke woonwens. Of het nu gaat om sober of weelderig wonen, wij helpen u op maat. Ons kleinschalige kantoor biedt ruimte voor elke wens en zorgt ervoor dat uw woning in het beste licht staat. Bij Steendijk Makelaars combineren we speci...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Langhors 12
4421TK Kapelle
€ 595.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 292 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
van de Plasschestraat 10
4444AG 's-Heer Abtskerke
€ 619.000 k.k.
€ 1.784/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 347 m²
- Superficie du terrain
- 1997 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Etty Hillesumlaan 7
4481DE Kloetinge
€ 425.000 k.k.
€ 4.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 281 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Oostmolenweg 10
4481PL Kloetinge
€ 459.000 k.k.
€ 4.545/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 485 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zuidvlietstraat 82
4461HA Goes
€ 325.000 k.k.
€ 3.779/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 170 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Reaganlaan 19
4463WT Goes
€ 289.000 k.k.
€ 2.535/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (154)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
154 avis total
Funda
80 commentaires sur Funda
74 commentaires sur Google
-
Jan Wolkerslaan 15
10Zeer tevreden over kennis en kunde en fijne en persoonlijke afstemming over de te kiezen verkoopstrategie.
-
's-Heer Elsdorpweg 17
10Het contact was super zijn heel goed geholpen door Wilbert en Martijn. Hebben ons overal bij betrokken in het proces. We zijn heel tevreden.
-
Duizendbladstraat 23
10Erg prettig contact met Ad en Martijn. Alles was snel geregeld en duidelijke afspraken. Huis binnen no-time verkocht. Zeker aan te bevelen.
-
Gardenierhof 21
9Traduit par l'IALe contact avec Martijn s'est très bien passé. Nous avons reçu beaucoup de conseils et d'informations, une bonne recommandation vers un expert financier.
-
Hemstraat 26
9Traduit par l'IASteendijk a une bonne connaissance du marché local et est expert dans ce qu'ils font. Nous apprécions également le fait que nos souhaits aient été pris en compte concernant l'annonce immobilière.
-
Jeroen Koeman
8 -
Wim Hendrikse
10Fijne en transparante makelaars, zij hebben ons goed geholpen en begeleid met de koop van onze nieuwe en de verkoop van onze oude woning. Korte lijntjes en makkelijk te bereiken.
-
Cort van der Lindenstraat 214