FRANS HETTEMA MAKELAARDIJ
"Toujours Bien Vu !"
Frans Hettema Makelaardij staat voor betrouwbare en enthousiaste makelaarsdienst in Leeuwarden en de omgeving. Wij helpen je met verkoop, aankoop, taxaties en verhuur, altijd met de juiste zorg en interesse. Onze kennis van de lokale markt is een waardevol pluspunt bij elke transactie. Wij zorgen ervoor dat jouw woning of bedrijfspand op de juiste plek komt, zowel op Funda als via sociale media. Transparantie en open communicatie staan...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Douwe Kalmaleane 11
8915HA Leeuwarden
€ 399.000 k.k.
€ 3.000/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Opkeamer 6
8941BE Leeuwarden
€ 625.000 k.k.
€ 5.123/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 521 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Europaplein 41 c
8913EL Leeuwarden
€ 219.500 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Claes Bockes Balckstraat 11
8921BX Leeuwarden
€ 349.500 k.k.
€ 3.039/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bordineweg 3
8931AK Leeuwarden
€ 189.500 k.k.
€ 2.746/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Europaplein 41 e
8913EL Leeuwarden
€ 219.500 k.k.
€ 2.744/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (106)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
106 avis total
Funda
34 commentaires sur Funda
72 commentaires sur Google
-
Monica Sjoerdsma
10Wij hebben onze woning goed verkocht met dank aan Frans Hettema en zijn team!
-
Emmakade 39
9Eerder was Frans Hettema mijn aankoopmakelaar geweest. Toen een prettige ervaring, zowel met Frans als Ciska, en nu bij de verkoop natuurlijk opnieuw naar dit kantoor! Een persoonlijke, nuchtere en reële benadering, grondige kennis van de markt en een goed en deskundig advies. Heel tevreden hoe alles snel is verlopen van eerste afspraak tot en met de onderhandelingen; ik zou iedereen naar Frans Hettema Makelaardij sturen!
-
Nijlânsdyk 217 b
10The help form Frans Hettema real estate agency in sellilng my appartment was really good. The documentation was well organized and communicaiton, expectation and guidance was clear as well.
-
Groningerstraatweg 196
10Ervaren no nonsense makelaar, wat bij ons past. Ook de kopende partij heeft het contact met Frans als prettig ervaren. Aanrader.
-
Jouke Hemstra
10 -
Yama Hashemi
10⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Zeer fijne samenwerking met makelaarskantoor Hettema. Via Frans hebben wij ons huis succesvol aangekocht en het hele traject hebben wij als bijzonder prettig ervaren. Ze zijn fair in prijs, denken écht mee en zetten zich volledig in om jouw droomhuis werkelijkheid te maken. De communicatie is duidelijk, snel en eerlijk — iets wat in deze markt extra waardevol is. Geen loze beloftes, maar realistisch en betrokken advies. Wil je geen “dubbeltje op de eerste rang”, maar zoek je kwaliteit en ben je serieus in je zoektocht? Dan is dit absoluut een partij die wij van harte aanraden. Wij zullen Hettema zeker aanbevelen. Dank voor alles!