Bas & Ernst makelaars
"Bas et Ernst viennent de faire ce petit pas supplémentaire !"
Okay, I need to help the user by rewriting their profile text into a concise office description. Let me start by understanding the requirements. First, they want it in Dutch, professional and conversion-focused. The output should be three paragraphs, 140-190 words, no markdown or emojis. Also, avoid SEO duplication by not using exact phrases from the original text. Looking at the provided profileText, the key points are: Bas and Ernst a...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Peperstraat 16 a
3961AS Wijk bij Duurstede
€ 450.000 k.k.
€ 4.787/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burgemeester van Tuyllkade 15 BS
3553AA Utrecht
€ 450.000 k.k.
€ 5.556/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Weverstedehof 62
3431HV Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 4.918/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Volderstraat 31
3961BA Wijk bij Duurstede
€ 435.000 k.k.
€ 5.370/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 88 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Blauwe Pannen 16
3962GE Wijk bij Duurstede
€ 625.000 k.k.
€ 5.342/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vossenweg 12
3941GT Doorn
€ 535.000 k.k.
€ 3.452/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 234 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (43)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
43 avis total
Funda
24 commentaires sur Funda
19 commentaires sur Google
-
Tijmstraat 46
10Hele fijne, integere makelaars om mee samen te werken! Bas en Ernst zijn goed bereikbaar en prettig in de communicatie. Een aanrader!
-
H.J. Schimmelstraat 29
9Het contact met Bas en Ernst verliep soepel en eerlijk. Altijd telefonisch bereikbaar. Ik raad ze zeker aan!
-
Maleborduurstraat 2
10Rustig, adequaat reageren en duidelijke communicatie. Kan zich inleven met de verkoper en stelt de juiste vragen
-
Herreld Vermeulen
10Traduit par l'IABas est très clair et complet dans son approche et se fait entendre aux bons moments. Un type normal avec de la compétence. Aucune question trop grande et honnête sur ce qui est possible et ce qui ne l'est pas. Bien sûr, chaque agent immobilier est bon quand il vend votre maison pour un montant élevé, mais je vois ça autrement. Bas nous a donné un bon sentiment et à des moments appropriés, a retiré un peu de doute ou de stress. Top fait Bas !
-
Quincy Janssen
10Positieve ervaring met Bas! Ik zou iedereen deze top makelaar aanraden.
-
Jupiterhof 6
9Wij zijn zeer tevreden over makelaar Bas. Hij heeft ons op een duidelijke en professionele manier door het hele proces begeleid en bleef vertrouwen houden, juist in tijden van onzekerheid. Dat gaf ons veel rust. Wij raden Bas en Ernst dan ook van harte aan.
-
Romulus 24
8Prettig samengewerkt bij de verkoop van mijn huis. Zowel in het voortraject, tijdens de verkoop en ook in de nazorg. Veel kennis van zaken en weet waar zij het over hebben. Echt een aanrader.