Thoma Post Makelaars Amsterdam
"Thomas Post Mandataires. Votre rêve, notre travail"
Thoma Post Makelaars Amsterdam staat voor persoonlijk advies en uitstekende kennis van de lokale markt. Met meer dan 25 jaar ervaring in de Amsterdamse woningmarkt, helpen wij je zowel bij het kopen als verkopen van een huis. Ons team luistert naar jouw wensen en zorgt ervoor dat je op de juiste manier wordt begeleid. Wij combineren lokale expertise met een breed landelijk netwerk om jou te voorzien van het beste advies. Bij Thoma Post...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Fonteinkruidstraat 84
1032LW Amsterdam
€ 795.000 k.k.
€ 8.281/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Saenredamstraat 67 4
1072CD Amsterdam
€ 345.000 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 30 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Haardstee 75
1102ND Amsterdam
€ 395.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Larikslaan 49
1087SC Amsterdam
€ 2.450.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 234 m²
- Superficie du terrain
- 379 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kanaalstraat 198 2
1054XS Amsterdam
€ 475.000 k.k.
€ 9.500/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 50 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Willy Sluiterstraat 18
1061TH Amsterdam
€ 595.000 k.k.
€ 6.467/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (127)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
127 avis total
Funda
50 commentaires sur Funda
77 commentaires sur Google
-
Joep van Daalen
10Traduit par l'IANotre première maison d'achat a été achetée grâce à l'aide de Ludo. Nous avons vraiment été bien accompagnés tout au long du processus. L'accompagnement a été parfait. Ludo a bien réfléchi avec nous, était toujours joignable et prenait le temps d'expliquer calmement toutes les étapes. À recommander sans hésiter !
-
Pieter Lokman
10 -
Papi Chulo
10Zeer tevreden over ThomaPost makelaars. Altijd goed bereikbaar en plezierig onderhoud met kennis van zaken.
-
Roel Snakkers
10Erg goed begeleid door Thoma Post Makelaars bij de succesvolle verkoop van mijn woning. Marlies als lead (sided door Ludo) was erg prettig in de samenwerking- altijd beschikbaar voor een bezichtiging, overleg of advies. De persoonlijke benadering spreekt voor het kantoor, net als de extra mile voor je als klant. Dit geldt ook voor support team Michou, fotograaf en Inge. Ik beveel hen zeker aan! En nogmaals dank Marlies en team!
-
Marnixstraat 239 4a
10Top gedaan, heel tevreden met het resultaat. Communicatie, deskundig, presentatie, onderhandelingen, nazorg etc. Gewoon echt heel fijn en ik kan ze zeker aanbevelen.
-
Boeroestraat 9
10Samenwerking was erg prettig! Perfecte styling en fantastisch resultaat behaald. Zou deze makelaar zo weer kiezen
-
Faas Wilkesstraat 405
10Deskundig en prettig makelaarskantoor. Van begin tot eind een goed gevoel gehad dus zeker aan te raden als je een makelaar zoekt voor aan- of verkoop.