MakelaarNU
"ImmobilierCI, l'agent immobilier pour vous"
Lamberth Ackermann is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Door zijn geduldige en professionele aanpak zorgt hij ervoor dat iedere klant zich op zijn gemak voelt tijdens het proces. Zijn ervaring zorgt voor een betrouwbare partner bij elke transactie. Met jarenlange ervaring in de branche kent Lamberth A...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Pottenbakkersstraat 2
9646AM Veendam
€ 359.000 k.k.
€ 3.294/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 237 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dollard 23
9642JA Veendam
€ 220.000 k.k.
€ 2.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Tjamme 2
9642JV Veendam
€ 299.500 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 262 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stadhouderslaan 94
9602GD Hoogezand
€ 249.500 k.k.
€ 3.327/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ds. Sannesstraat 136
9645ED Veendam
€ 209.500 k.k.
€ 2.757/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 170 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ruigeveldweg 12
9502BP Stadskanaal
€ 249.500 k.k.
€ 2.079/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (81)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
81 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
48 commentaires sur Google
-
Knobbelzwaan 23
10We hadden een heel plezierig contact, werden super op de hoogte gehouden en ondervonden veel begrip voor onze wensen en standpunten.
-
Kraanvogelstraat 112
10Erg blij met MakelaarNu als verkopende makelaar, fijn in communicatie, snell reactie en blij met de verkoop!
-
Violenhof 8
10Contact verliep super goed. Snelle lijnen en duidelijke communicatie. Kevin is echt een doorpakker en maakt altijd een gaatje in zijn agenda.
-
Marijkestraat 17
10Zeer prettig en vakkundige team waarbij met name de vakkundigheid eraan heeft bijgedragen dat de verkoop snel en probleemloos verliep.
-
Goudlaan 3
10Goede en duidelijke afspraken. Het team is behulpzaam en zakenkundig. Via Makelaar NU al vaker een huis verkocht en de ervaring met hun blijft uitstekend
-
Kleine Zilverreiger 10
10Traduit par l'IATrès compétent, explication claire. Nous a bien tenu informés et très aimable. Tout le team d'ailleurs. Au final, super satisfait. Recommande cette agence immobilière à tout le monde. Top👍
-
Jakob Bruggemalaan 2 22
10Traduit par l'IAJe voudrais remercier chaleureusement l’équipe Makelaarnu, Kevin et Lamberth, pour leur accompagnement lors de l’achat comme de la vente de ma maison. La communication était toujours claire, vous étiez facilement joignables et donniez toujours des conseils honnêtes et professionnels. Je voudrais également remercier Peggy : les photos qu’elle a faites étaient magnifiques et très professionnelles, et ont vraiment aidé à présenter parfaitement notre maison. Je regarde en arrière sur l’ensemble du processus avec un très bon sentiment.