Bij MooiWonen Makelaars staat uw woning centraal. Wij bieden een breed aanbod op het gebied van aankoop, verkoop en taxaties. Onze ervaring in de agrarische sector, gecombineerd met kennis van de huidige woningmarkt, maakt ons tot een betrouwbare partner voor zowel agrarische als woonprojecten. Van de verkoop van een woning tot het ontwerpen van uw droomhuis, wij ondersteunen u op alle stappen. Onze samenwerking met Agriplaza Bouwadvies...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zuidlaarderweg 16
9468AE Annen
€ 465.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 1450 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Ronkelskamp 4
9468EP Annen
€ 445.000 k.k.
€ 2.853/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- 389 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Bosweg 2
9467PN Anloo
€ 465.000 k.k.
€ 2.246/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 207 m²
- Superficie du terrain
- 1214 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Middenweg 100
9468GD Annen
€ 289.500 k.k.
€ 2.954/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 180 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Havixhorst 73
9472RS Zuidlaren
€ 379.500 k.k.
€ 3.547/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Borghoornsweg 10
9468EK Annen
€ 395.000 k.k.
€ 3.376/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 178 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (34)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
34 avis total
Funda
19 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Frankie
2Op aanraden van anderen deze makelaar ingeschakeld. Deze mensen waren erg tevreden. Helaas was onze ervaring buitensporig slecht. Naast een onaangenaam gevoel van onder druk gezet worden wat natuurlijk nog enigszins subjectief is, zijn er in vrijwel elke stap van de verkoop ook aantoonbaar grove fouten gemaakt. Van foutjes in de verkooptekst, tot het niveau dat de verkoopovereenkomst tot twee keer toe nog gegevens bevatte van een ander huis. Het verhaal werd nog slechter toen we zagen dat na verkoop de woning binnen een paar maanden ook weer door de koper doorverkocht voor is voor een fors hoger bedrag ter waarde van een modaal jaarsalaris. Misschien een toevalligheid, verband met de makelaar kunnen we helaas niet aantonen. Alles is natuurlijk af te doen met ‘kan gebeuren’, uiteindelijk was het doel toch te woning verkopen en dat is geluk.
-
Kastelenakkers 12
7Tijdig georiënteerd op de woningwaarde met snel en objectief resultaat. Bij start verkoop goed overleg over de vraagprijs. Snelle planning bezichtigingen en rapportage daarover. Na keuze koper intern snel en goed koopcontract gemaakt en rondgestuurd. Na bedenktijd bord "Verkocht" geplaatst. Vanaf dat moment valt het contact stil. Vervolg en afronding bij de overdacht bij de notaris. Makelaar heeft ervoor gezorgd dat binnen 4 weken de woning was verkocht. Prima!