Keetman Makelaardij
In Emmeloord staat Keetman Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen we ervoor dat elk verhaal over woningkopen of verkopen met de juiste aandacht wordt behandeld. Onze ervaring en passie voor de makelaardij maken ons betrouwbaar in een regio waar vertrouwen en kennis van de markt essentieel zijn. Wij bieden een gedetailleerde en transparante dienstver...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Westerrand 33
8311AL Espel
€ 419.500 k.k.
€ 3.131/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 319 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Brug 18
8302DA Emmeloord
€ 364.500 k.k.
€ 4.993/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Turbine 4
8311BB Espel
€ 479.500 k.k.
€ 3.930/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 479 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Turbine 3
8311BB Espel
€ 495.000 k.k.
€ 3.808/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 403 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Straatweg 20
8531HE Lemmer
€ 358.500 k.k.
€ 3.983/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Bumalaan 142
8302GP Emmeloord
€ 259.500 k.k.
€ 5.088/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (20)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
20 avis total
Funda
3 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Paasloregel 42
10Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment werd er professioneel en duidelijk gecommuniceerd. De makelaar nam de tijd om onze wensen goed te begrijpen en gaf eerlijk en deskundig advies gedurende het hele proces. Wat wij vooral waardeerden, was de betrokkenheid en bereikbaarheid. Vragen werden snel beantwoord en wij werden steeds goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. Kortom, een betrouwbare en kundige makelaar die ik z…
-
Korenmolen 14
10Contact met Paul ging erg soepel. Dacht zeker mee. Heeft gedegen gekeken naar de mogelijkheden en hier de prijs op gebaseerd. Binnen een week verkocht.
-
Vrijheidsplaat 61
4Een makellar die nagenoeg niets voir je doet. Je moet overal zelf achteraan. Hij is nooit bereikbaar en belt niet terug
-
A VV
2Traduit par l'IADésolé, pas accessible via divers canaux si vous êtes intéressé par une maison.
-
CarlaDuurt van der Veen
10Traduit par l'IAÉtant donné que la vente de notre maison (il y a quelques années) s'est si bien déroulée avec Paul, nous l'avons immédiatement rappelé pour notre maison actuelle ! Duurt et Carla van der Veen
-
Annelies Timmerman
10Traduit par l'IASi vous voulez acheter ou vendre une maison, nous vous recommanderions de vous rendre chez Keetman Immobilier, car d'après notre expérience, tout est allé comme sur des roulettes et ils ont été très aimables et naturels. C'est vraiment un excellent agent immobilier !! Vraiment top, si nous devions le refaire, nous ferions exactement la même chose !!! Allez chez Keetman Immobilier!!! Un agent immobilier vraiment top!!!!!!