Uw Huismakelaar
Votre agent immobilier est à votre service à Beuningen et dans les environs, où le service personnalisé et la connaissance du marché local sont au coeur de notre activité. Nous vous accompagnons dans l'achat, la vente ou l'évaluation d'un bien immobilier avec une approche transparente et impliquée. Dans la région de Beuningen, Ewijk, Weurt et Nijmegen, nous connaissons les subtilités du marché immobilier. Nous nous spécialisons dans le...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Akeleistraat 9
6641AS Beuningen Gld
€ 535.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 274 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burgemeester Geradtslaan 61
6641ZT Beuningen Gld
€ 425.000 k.k.
€ 3.400/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hegdambroek 2215
6546WE Nijmegen
€ 950.000 k.k.
€ 4.398/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 216 m²
- Superficie du terrain
- 760 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Winselingseweg 2 S
6541AK Nijmegen
€ 450.000 k.k.
€ 5.696/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
van Heutszstraat 54
6521CX Nijmegen
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Groene Heuvels 48
6644KZ Ewijk
€ 149.000 k.k.
€ 1.935/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 303 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (64)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
64 avis total
Funda
43 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Betty Holscher
10Het contact met Diederik en Jurre voelde als thuiskomen. In de spannende situatie van het verkopen van ons huis zijn we uitstekend en professioneel begeleid. Er waren veel contact momenten waarbij de zaken werden uitgelegd en er vragen werden gesteld.Ze stonden altijd open om ons van advies te voorzien. Het voelde allemaal heel vertrouwd.
-
Campenshof 4
10Zeer nauw contact en tussentijds evaluatie over aanpak Altijd beschikbaar voor vragen etc. Beveel diederik en jurre aan
-
Meester Pontenstraat 15
9Fijne makelaar, met goede begeleiding. Professionele benadering en korte lijnen zorgt voor een fijne samenwerking.
-
Kerkplein 122
10Mijn ervaring met deze makelaars Diederik en Jurre waren zeer goed. Ik werd uitstekend geholpen en kon altijd met al mijn vragen bij ze terecht. Zeer deskundig!!!
-
Palinggracht 5
10De professionele begeleiding van Diederik vanaf het begin tot het einde was boven verwachting, bij een evt. volgende aankoop/verkoop nemen wij zeker weer deze makelaar.
-
Montgomerylaan 3
10Het contact met Jurre Kersten is top!! Meedenkend, adviserend, behulpzaam, kortom een zeer deskundige en professionele makelaar !! Als vijf sterren het maximum is, dan krijgt Jurre er zes!!
-
Claudiuslaan 69
10Traduit par l'IALe contact avec le courtier s'est déroulé sans encombre. Les questions ont été bien répondues et sinon nous avons été rappelés en peu de temps.