Uw Huismakelaar
Uw Huismakelaar staat voor u in Beuningen en de omgeving, waar persoonlijke service en lokale marktkennis centraal staan. Wij begeleiden u bij het kopen, verkopen of taxeren van onroerend goed met een transparante en betrokken aanpak. In de regio Beuningen, Ewijk, Weurt en Nijmegen weten wij de nuances van de woningmarkt. Wij specialiseren ons in nieuw- en recreatievastgoed, met expertise onderbouwd door certificaten als VastgoedCert, N...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Akeleistraat 9
6641AS Beuningen Gld
€ 535.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 274 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Burgemeester Geradtslaan 61
6641ZT Beuningen Gld
€ 425.000 k.k.
€ 3.400/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 187 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hegdambroek 2215
6546WE Nijmegen
€ 950.000 k.k.
€ 4.398/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 216 m²
- Área del lote
- 760 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Winselingseweg 2 F
6541AK Nijmegen
€ 450.000 k.k.
€ 5.696/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
van Heutszstraat 54
6521CX Nijmegen
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Groene Heuvels 48
6644KZ Ewijk
€ 149.000 k.k.
€ 1.935/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- 303 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (64)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
64 reseñas total
Funda
43 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
Betty Holscher
10Het contact met Diederik en Jurre voelde als thuiskomen. In de spannende situatie van het verkopen van ons huis zijn we uitstekend en professioneel begeleid. Er waren veel contact momenten waarbij de zaken werden uitgelegd en er vragen werden gesteld.Ze stonden altijd open om ons van advies te voorzien. Het voelde allemaal heel vertrouwd.
-
Campenshof 4
10Zeer nauw contact en tussentijds evaluatie over aanpak Altijd beschikbaar voor vragen etc. Beveel diederik en jurre aan
-
Meester Pontenstraat 15
9Fijne makelaar, met goede begeleiding. Professionele benadering en korte lijnen zorgt voor een fijne samenwerking.
-
Kerkplein 122
10Mijn ervaring met deze makelaars Diederik en Jurre waren zeer goed. Ik werd uitstekend geholpen en kon altijd met al mijn vragen bij ze terecht. Zeer deskundig!!!
-
Palinggracht 5
10De professionele begeleiding van Diederik vanaf het begin tot het einde was boven verwachting, bij een evt. volgende aankoop/verkoop nemen wij zeker weer deze makelaar.
-
Montgomerylaan 3
10Het contact met Jurre Kersten is top!! Meedenkend, adviserend, behulpzaam, kortom een zeer deskundige en professionele makelaar !! Als vijf sterren het maximum is, dan krijgt Jurre er zes!!
-
Claudiuslaan 69
10Traducido por IALa comunicación con el agente inmobiliario fue fluida. Las preguntas se respondieron bien y en caso contrario, nos llamaron de vuelta en poco tiempo.