Pulles Makelaardij
"¡Un equipo para ti, Pulles Makelaardij!"
Bij Pulles Makelaardij werken we als team, waarin iedereen betrokken is bij jouw dossier. We stellen je aan alle medewerkers voor, zodat we samen het beste resultaat voor jou kunnen behalen. Of het nu gaat om de verkoop van je woning, een financieel advies of hulp bij de overstap, wij zorgen voor een soepele en stressvrije transactie. Onze allround makelaardij biedt persoonlijke service en professioneel advies, zodat je altijd weet waar...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Ganzenheuvel 18
6511WD Nijmegen
€ 375.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Tooropstraat 188 A
6521NX Nijmegen
€ 250.000 k.k.
€ 5.000/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Tooropstraat 188
6521NX Nijmegen
€ 189.000 k.k.
€ 3.857/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 49 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Serenadestraat 22
6544XL Nijmegen
€ 425.000 k.k.
€ 4.722/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 230 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
van Oldenbarneveltstraat 15
6512AS Nijmegen
€ 565.000 k.k.
€ 3.897/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Galileïstraat 11
6533LS Nijmegen
€ 500.000 k.k.
€ 4.237/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 173 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (90)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
90 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
40 reseñas en Google
-
de Steekse Acker 1106
10Makelaar werkt zorgvuldig, is vriendelijk en prettig in contact, denkt mee over mogelijkheden om het huis goed op de markt te brengen. Wij kijken positief terug op de verkoop van onze woning.
-
Herdenkingsstraat 42
9Persoonlijke benadering, goede tips voor de verkoop, goede terugkoppeling van bezichtigingen, goede informatievoorziening in het algemeen
-
Edwin Janssen
10Precies de reden waarom je een makelaar inschakelt bij de koop-/aankoop van een woning. Deskundige en duidelijke adviezen door een team met verstand van zaken en met een eindeloos geduld voor de klant.Duidelijke communicatie,begeleiding door o.a. Miranda,Raymond en Storm.
-
Nick Huisman
10Erg fijn contact gehad met het team van Pulles. Alles werd helder uitgelegd en goed begeleid bij de verkoop van mijn woning. Dank voor de goede zorgen!
-
Laura Jordan
10Wij hebben onlangs ons eerste huis gekocht en dat ging verrassend soepel: het tweede huis dat we bezichtigden was direct raak. De samenwerking tussen Pulles Makelaardij en Financieel Fit was daarbij echt een grote meerwaarde. Er werd veel werk uit handen genomen en alles verliep goed op elkaar afgestemd. Vragen werden altijd snel beantwoord en afspraken werden stipt nagekomen – we kregen altijd op het afgesproken moment bericht. Dat gaf ons veel vertrouwen in het hele proces. Zeker een aanrader!