Haskestaete Makelaardij
"Habiter, travailler et se détendre dans le Groen Gaasterland !"
Haskestaete Makelaardij staat voor betrouwbare en gedetailleerde begeleiding in de onroerend goed markt. Met meer dan 25 jaar ervaring en een uitgebreid netwerk, helpen we u bij de aankoop, verkoop of taxatie van uw woning. Ons kantoor is gevestigd in Balk, het centrum van Groen Gaasterland, en we kennen de regio als geen ander. Of u nu op zoek bent naar een woning of advies over waardebepaling, wij staan voor u klaar met objectieve en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Marderleane 9
8572WG Rijs
€ 635.000 k.k.
€ 6.350/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 1585 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
De Kolk 22
8551RL Woudsend
€ 850.000 k.k.
€ 4.645/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 183 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oude Balksterweg 4 K 28
8567HJ Oudemirdum
€ 99.000 ,-
€ 2.152/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 46 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Bûgel 2
8567KA Oudemirdum
€ 559.000 k.k.
€ 3.654/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 751 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Kolk 16
8551RL Woudsend
€ 745.000 k.k.
€ 3.599/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 207 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Plantsoen 11
8574SN Bakhuizen
€ 249.000 k.k.
€ 2.541/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 230 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (45)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
45 avis total
Funda
24 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Ina Jonkers
10Zeer prettige vakkundige en persoonlijke begeleiding van Joke en Fedde bij de verkoop van een object.
-
Hans Starreveld
10 -
Mardyk 3 G4
10Heel prettig persoonlijk en professioneel contact en begeleiding van de verkoop! Goed bereikbaar en deskundig kantoor.
-
Ineke Krantz
10Zeer professionele begeleiding in het gehele verkooptraject. De makelaar hield het hoofd koel, als wij nerveus werden. Van begin tot einde van het verkooptraject was de makelaar altijd beschikbaar. Chapeau!
-
Old reviewer
2Deze man zou een goede reclame voor Snickers zijn. Begint al met een verwijzing naar Funda voor een bod, communiceert net zo goed als een oude papegaai en vriendelijkheid is ver te vinden. Geen idee of dit een idee is van Friese nuchterheid (ik ken veel friezen maar deze is een geval apart) maar als je afgezeken wil worden terwijl je een bod wil uitbrengen dan moet je vooral bij deze topper zijn!
-
Lange Hoek 1
9Goed contact, professioneel en zakelijk.Top makelaar. Een huis verkopen is een soms moeilijk proces maar de makelaar nam veel zorgen uit handen en was een goede gesprekspartner die oplossingen.bood.
-
Lege Leane 6
10Bijzonder vriendelijk en deskundige transparante begeleiding. Als gevolg van ziekte moet ik verhuizen wat echt heel ingrijpend is. Fedde heeft mij daarin goed begeleid en eerlijke adviezen gegeven