Haskestaete Makelaardij
"Leben, arbeiten und entspannen im Grünen Gaasterland!"
Haskestaete Makelaardij steht für zuverlässige und detaillierte Begleitung auf dem Immobilienmarkt. Mit mehr als 25 Jahren Erfahrung und einem umfangreichen Netzwerk helfen wir Ihnen bei der Kauf, Verkauf oder Bewertung Ihrer Immobilie. Unser Büro ist in Balk ansässig, dem Zentrum von Groen Gaasterland, und wir kennen die Region wie keine andere. Ob Sie nun nach einer Immobilie suchen oder eine Bewertung benötigen, wir stehen Ihnen mit...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Marderleane 9
8572WG Rijs
€ 635.000 k.k.
€ 6.350/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1585 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
De Kolk 22
8551RL Woudsend
€ 850.000 k.k.
€ 4.645/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 183 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oude Balksterweg 4 K 28
8567HJ Oudemirdum
€ 99.000 ,-
€ 2.152/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 46 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Bûgel 2
8567KA Oudemirdum
€ 559.000 k.k.
€ 3.654/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 153 m²
- Fläche des Grundstücks
- 751 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Kolk 16
8551RL Woudsend
€ 745.000 k.k.
€ 3.599/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 207 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Plantsoen 11
8574SN Bakhuizen
€ 249.000 k.k.
€ 2.541/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 230 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (45)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
45 Bewertungen insgesamt
Funda
24 Bewertungen auf Funda
21 Bewertungen bei Google
-
Ina Jonkers
10Zeer prettige vakkundige en persoonlijke begeleiding van Joke en Fedde bij de verkoop van een object.
-
Hans Starreveld
10 -
Mardyk 3 G4
10Heel prettig persoonlijk en professioneel contact en begeleiding van de verkoop! Goed bereikbaar en deskundig kantoor.
-
Ineke Krantz
10Zeer professionele begeleiding in het gehele verkooptraject. De makelaar hield het hoofd koel, als wij nerveus werden. Van begin tot einde van het verkooptraject was de makelaar altijd beschikbaar. Chapeau!
-
Old reviewer
2Deze man zou een goede reclame voor Snickers zijn. Begint al met een verwijzing naar Funda voor een bod, communiceert net zo goed als een oude papegaai en vriendelijkheid is ver te vinden. Geen idee of dit een idee is van Friese nuchterheid (ik ken veel friezen maar deze is een geval apart) maar als je afgezeken wil worden terwijl je een bod wil uitbrengen dan moet je vooral bij deze topper zijn!
-
Lange Hoek 1
9Goed contact, professioneel en zakelijk.Top makelaar. Een huis verkopen is een soms moeilijk proces maar de makelaar nam veel zorgen uit handen en was een goede gesprekspartner die oplossingen.bood.
-
Lege Leane 6
10Bijzonder vriendelijk en deskundige transparante begeleiding. Als gevolg van ziekte moet ik verhuizen wat echt heel ingrijpend is. Fedde heeft mij daarin goed begeleid en eerlijke adviezen gegeven