Haskestaete Makelaardij
"Living, working and relaxing in Green Gaasterland!"
Haskestaete Makelaardij stands for reliable and detailed guidance in the real estate market. With more than 25 years of experience and an extensive network, we help you with the purchase, sale or valuation of your home. Our office is located in Balk, the center of Groen Gaasterland, and we know the region like no other. Whether you are looking for a home or advice on valuation, we are ready to help you with objective and professional as...
Current housing stock
-
- Available
Marderleane 9
8572WG Rijs
€ 635.000 k.k.
€ 6.350/m²
GSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 1585 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
De Kolk 22
8551RL Woudsend
€ 850.000 k.k.
€ 4.645/m²
A+Save as favorite- Living area
- 183 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oude Balksterweg 4 K 28
8567HJ Oudemirdum
€ 99.000 ,-
€ 2.152/m²
Save as favorite- Living area
- 46 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Bûgel 2
8567KA Oudemirdum
€ 559.000 k.k.
€ 3.654/m²
BSave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 751 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Kolk 16
8551RL Woudsend
€ 745.000 k.k.
€ 3.599/m²
A+Save as favorite- Living area
- 207 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Plantsoen 11
8574SN Bakhuizen
€ 249.000 k.k.
€ 2.541/m²
ESave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 230 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (45)
Review platforms
BronscoresTotal score
45 total reviews
Funda
24 reviews on Funda
21 reviews on Google
-
Ina Jonkers
10Zeer prettige vakkundige en persoonlijke begeleiding van Joke en Fedde bij de verkoop van een object.
-
Hans Starreveld
10 -
Mardyk 3 G4
10Heel prettig persoonlijk en professioneel contact en begeleiding van de verkoop! Goed bereikbaar en deskundig kantoor.
-
Ineke Krantz
10Zeer professionele begeleiding in het gehele verkooptraject. De makelaar hield het hoofd koel, als wij nerveus werden. Van begin tot einde van het verkooptraject was de makelaar altijd beschikbaar. Chapeau!
-
Old reviewer
2Deze man zou een goede reclame voor Snickers zijn. Begint al met een verwijzing naar Funda voor een bod, communiceert net zo goed als een oude papegaai en vriendelijkheid is ver te vinden. Geen idee of dit een idee is van Friese nuchterheid (ik ken veel friezen maar deze is een geval apart) maar als je afgezeken wil worden terwijl je een bod wil uitbrengen dan moet je vooral bij deze topper zijn!
-
Lange Hoek 1
9Goed contact, professioneel en zakelijk.Top makelaar. Een huis verkopen is een soms moeilijk proces maar de makelaar nam veel zorgen uit handen en was een goede gesprekspartner die oplossingen.bood.
-
Lege Leane 6
10Bijzonder vriendelijk en deskundige transparante begeleiding. Als gevolg van ziekte moet ik verhuizen wat echt heel ingrijpend is. Fedde heeft mij daarin goed begeleid en eerlijke adviezen gegeven
-