Henri Kox Makelaardij B.V.
À Veldhoven, Henri Kox Makelaardij B.V. est connu comme un partenaire fiable sur le marché immobilier. Avec des années d'expérience et une approche orientée client, nous aidons à la fois les acheteurs et les vendeurs efficacement et de manière transparente à travers le processus d'achat ou de location. Notre promesse est de vous accompagner du début à la fin, en portant une attention particulière à chaque étape. Nous proposons des servi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Mispelbeek 16
5501AD Veldhoven
€ 515.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Berg 57
5508AR Veldhoven
€ 500.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
ter Eik 19
5503DE Veldhoven
€ 765.000 k.k.
€ 5.134/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hoogstraat 45
5502AT Veldhoven
€ 539.000 k.k.
€ 5.037/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 355 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schootsestraat 93 D
5616RC Eindhoven
€ 265.000 k.k.
€ 6.463/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 41 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
de Lentenier 1
5554MS Valkenswaard
€ 550.000 k.k.
€ 3.526/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (74)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
74 avis total
Funda
52 commentaires sur Funda
22 commentaires sur Google
-
Koekelberg 8
9Hele fijne makelaar, denkt goed mee. Neemt veel uit handen waardoor je zonder zorgen de verkoop over kan laten aan deze makelaar.
-
Burgemeester van Hooffln 50
8Lindsey heeft de verkoop goed begeleid met open communicatie. Geen gedoe gewoon zoals je mag verwachten.
-
A.P. de Bontstraat 5
9De makelaar is op de hoogte van de lokale omgeving en geeft deskundig advies en denkt met je mee. Hij geeft heel duidelijk uitleg wat je te wachten staat en geeft aan wat de mogelijkheden zijn om je huis te koop te zetten. Als je vragen hebt, krijg je binnen een dag een antwoord. Hij heeft een goede inschatting wat je huis waard is. Dit alles geeft het een vertrouwd gevoel dat de verkoop van je huis in goede handen is.
-
Stillendijk 36
9Vanaf het begin met de kennismaking hadden we een heel goede klik met makelaar Tymo Verhees. Hij kwam betrouwbaar, deskundig en vriendelijk over. Gaf duidelijke uitleg en goed advies over het verkopen van een woning. Tijdens het verkoopproces hield hij ons goed en snel op de hoogte van het verloop van bezichtigingen. Tymo, dank voor de goede begeleiding!
-
Grote Vliet 10
9Realistische aanpak met uitstekende service en hulp bij het vinden van een geschikte koper. Verwachtingen werden zeker waargemaakt.
-
Marconilaan 32 G
10Dir mensen van Henri Kox Makelaardij ontzorgen je van A tot Z. Marktkennis, vakkennis, prettig om mee samen te werken, komen afspraken na, toppers! Special shout out naar Maron Heersmink, die als mijn direct contactpersoon de verkoop tot een feestje maakte.