Foeken Makelaardij
"Betrokken makelaar in Soest en omgeving"
Foeken Makelaardij is sinds 2018 actief in Soest en omgeving, met als kernwaarden betrokkenheid, transparantie en persoonlijke begeleiding. De makelaar richt zich op een klantgerichte aanpak, waarbij korte communicatie-lijnen en duidelijke informatie centraal staan. Door jarenlange ervaring in de branche wordt elke klant serieus genomen, van aankoop tot verkoop. De kennis en betrouwbaarheid van Foeken Makelaardij zijn onderbouwd door li...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Gerrit van der Veenstraat 26
3762XL Soest
€ 519.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 179 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kamperfoeliestraat 42
3765AT Soest
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 165 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Veenbesstraat 536
3765BP Soest
€ 400.000 k.k.
€ 4.040/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Veenbesstraat 658
3765BT Soest
€ 398.000 k.k.
€ 4.061/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Kornet 34
3766EG Soest
€ 495.000 k.k.
€ 5.824/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 272 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Haverweerd 27
3762BA Soest
€ 345.000 k.k.
€ 4.156/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (67)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
67 avis total
Funda
46 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
van Straelenlaan 25
9Raymond had ons in de afgelopen jaren al een aantal keer heel snel en vakkundig geholpen met taxaties, maar ook bij interesse in een woning kwam hij mee voor advies. Hij deed grondig voorwerk en het traject naar de verkoop was duidelijk, de collega's die ingeschakeld werden voor foto's, opmaak energierapport etc vakkundig en helder. De communicatie was altijd kort en snel en duidelijk. Ook als er soms afwijkende keuzes moesten worden gemaakt werd er duidelijk gecommuniceerd. Ui…
-
Lancer
10Raymond heeft ons huis getaxeerd. Snel contact gekregen, snelle afspraak en een professioneel rapport
-
Crocusstraat 20
9Onlangs heb ik mijn huis verkocht via Foeken Makelaardij en ik kijk daar met een zeer goed gevoel op terug. Vanaf het eerste moment verliep het contact met Raymond ontzettend prettig. Hij gaf een duidelijke en heldere uitleg over het gehele verkoopproces, waardoor ik precies wist waar ik aan toe was. Wat ik vooral waardeerde, is dat Raymond zich echt inzet om je volledig te ontzorgen. Hij denkt actief mee in oplossingen, schakelt snel en blijft gedurende het hele traject betrokk…
-
Veenbesstraat 418
10Ik ben erg tevreden over de samenwerking met mijn makelaar. De communicatie was duidelijk en prettig en alles werd professioneel geregeld. Mijn huis is snel verkocht en het hele proces verliep soepel. Fijne begeleiding en zeker een aanrader voor wie zijn woning wil verkopen!