Van Haaster Taxaties & Makelaardij
"Votre conseiller immoblier dans le Cœur Vert"
Van Haaster Taxaties & Makelaardij staat voor een persoonlijke en klantgerichte aanpak in de regio Leimuiden. Sinds 2008 is het kantoor actief met een sterke focus op taxaties, aankoopbegeleiding en later uitgebreid met verkoop- en verhuurdiensten. Het team, onder leiding van Joost van Haaster, combineert ervaring met toewijding om klanten te ondersteunen in elke stap van hun vastgoedtraject. Bij ons wordt aandacht besteed aan detail en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Haven 38
2451ZT Leimuiden
€ 699.000 k.k.
€ 4.854/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Herenweg 21
2465AA Rijnsaterwoude
€ 475.000 k.k.
€ 6.169/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 388 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Meerewijck 34
2451XD Leimuiden
€ 785.000 k.k.
€ 3.925/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 200 m²
- Superficie du terrain
- 276 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dorpsstraat 33 s
2451AP Leimuiden
€ 320.000 k.k.
€ 6.038/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 53 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Meerewijck 15
2451XE Leimuiden
€ 1.095.000 k.k.
€ 4.398/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 249 m²
- Superficie du terrain
- 1565 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Zilverreiger 20
2451WJ Leimuiden
€ 550.000 k.k.
€ 4.661/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 118 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (30)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
30 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Burgemeester Bakhuizenlaan 26
10We zijn ontzettend goed geholpen en constant op de hoogte gehouden. Alles werd goed gecommuniceerd en er werd fijn meegedacht. Ontzettend bedankt voor alles!
-
Rietlanden 99
9Wij hebben de verkoop van onze woning als prettig ervaren. De communicatie was uitstekend: helder, snel en transparant. Joost beschikt over kennis van de regio, geeft deskundig advies en met behulp van zijn collega's Jolanda en Maaike is er sprake van een professionele aanpak en betrokkenheid! Het gehele proces verliep dan ook soepel en zorgeloos. Wij raden hen dan ook van harte aan!
-
Kruizemuntlaan 17
10Ik beveel Van Haaster Taxaties & Makelaardij van harte aan. Ze tonen volledige professionaliteit, uitgebreide marktkennis en betrokkenheid in elke fase van de transactie. Het hele proces verliep soepel, stressvrij en prettig. Als u op zoek bent naar een betrouwbare makelaar, dan bent u bij hen aan het juiste adres!
-
Siciliano 7
10Traduit par l'IATrès satisfait de cette agence immobilière qui a vraiment beaucoup de connaissances sur le marché immobilier en ce moment. C'était une très agréable collaboration, nous la recommandons donc fortement ainsi que son équipe.
-
Joeri Engelfriet
10Traduit par l'IATrès bonne agence immobilière ! Communication claire, directe et rapide, évaluation et stratégie de vente pertinentes. Bonne assistance de son équipe pour la mise en vente et le matériel photo/vidéo. Adaptation de la stratégie suivant l'évolution des choses. Et enfin, une personne vraiment sympathique et rassurante !