FRED. makelaardij o.g. | Voel je thuis bij FRED.
"Travailler avec FRED. semble familier !"
FRED. makelaardij staat voor persoonlijk advies en een uitgebreid bereik in de regio. Wij kiezen bewust voor een klein en aanspreekbaar kantoor, waarin we ons volledig kunnen verdiepen in de wensen van onze klanten. Elke woning heeft een eigen verhaal, en wij nemen de tijd om dat verhaal te laten schijnen. Door actief gebruik te maken van Funda en sociale media, zorgen we ervoor dat uw woning goed zichtbaar is voor potentiële kopers. On...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Giekstraat 7
1433SH Kudelstaart
€ 529.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Ringdijk 4
1424AW De Kwakel
€ 769.000 k.k.
€ 5.915/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 410 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Eems 1
1423CP Uithoorn
€ 769.000 k.k.
€ 4.689/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 366 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Helling 18
1431BS Aalsmeer
€ 465.000 k.k.
€ 4.079/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bernard Zweershof 2
1421KK Uithoorn
€ 585.000 k.k.
€ 4.007/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 118 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kerklaan 7
1427AA Amstelhoek
€ 585.000 k.k.
€ 4.239/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (50)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
50 avis total
Funda
36 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Drechtdijk 147
10prima heel prettig ook de verkoop ging heel aangenaam ik zou deze makelaar zeker aan bevelen ook als dorps genoot
-
Rozenlaan 102
10Fred en Suus hebben ons uitstekend geholpen en geïnformeerd met de verkoop van ons huis, geen vraag was te gek, en hierdoor hadden wij een goed gevoel over het gehele verkoopproces
-
Brunel 16
9Fred is een fijne en betrokken makelaar, ook de credits naar zijn vrouw Suus, als je op zoek bent naar een aankoop of verkoop makelaar is dit zeker een aanrader !
-
Burgemeester Kootlaan 141
10Het contact met Fred en Suus is heel prettig. Ze zijn eerlijk, oprecht en geruststellend! Het huis was in twee weken verkocht door het goede advies dat we kregen.
-
Gerard Troost
6Niet zo goed bereikbaar...
-
Drechtdijk 9 F
9Fred is fijn iemand en heeft goede kennis van zaken, is ook zeer betrokken en ben blij dat wij hem in de arm genomen hebben.
-
Bruine Lijster 16
10Fred and Susan were extremely helpful from day one. They were supportive and accommodating. They made sure that our expectations were met throughout the entire phase of selling process. I wouldn’t hesitate for a moment to reach out to them for another opportunity!
-
Colijnlaan 164
9Contact was helder. Makelaar gaf ook duidelijk zijn eigen mening en dacht goed met ons mee. Werd altijd snel teruggebeld als ik contact zocht. Goede makelaar