Bosma & Schuur
"Le courtier chez qui vous vous sentez chez vous"
Bosma & Schuur staat voor een solide combinatie van lokale kennis en brede expertise in de woningmarkt. Met jarenlange ervaring in Hoogezand-Sappemeer en de omgeving weten we de nuances van de regio te doorzien. Onze kennis van woningen, bewoners en markttrends helpt u bij elke stap in de aankoop of verkoop. Onze dienstverlening is gericht op transparantie en persoonlijke benadering. We werken laagdrempelig, met een open en toegankelijk...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rembrandtlaan 11
9601XA Hoogezand
€ 225.000 k.k.
€ 2.885/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 156 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Klinkerweg 212
9684AL Finsterwolde
€ 229.900 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 305 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Weerestein 13
9611SG Sappemeer
€ 485.000 k.k.
€ 3.415/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 336 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Noorderstraat 385
9611AK Sappemeer
€ 425.000 k.k.
€ 3.484/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 1710 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Woldweg 11
9607PP Foxhol
€ 398.000 k.k.
€ 3.618/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 395 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oudeweg 3 C
9628CA Siddeburen
€ 599.000 k.k.
€ 3.483/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 817 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
3 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Boogschutter 43
9het ging allemaal soepel niks op aan te merken zou het zo weer via hem doen en hem aanraden naar anderen toe
-
Uranus 42
9Traduit par l'IABonne communication, bon conseil. Savoir comment est le marché. Analyse approfondie discutée et plan d'action élaboré pour la vente de l'immeuble.
-
Dirk De Graaf
10Je goed geholpen tevreden.
-
Pekelderstraat 19
10Traduit par l'IAJ'ai eu une très bonne expérience avec bosma et schuur et ils ont fait tout leur possible pour accompagner la vente et l'achat dans une bonne harmonie. Même en dehors de leurs heures de travail, mes questions brûlantes ont été répondues. Je recommande vraiment cette agence immobilière. Salutations de rinske bult
-
Jeannet Bontjer
8 -
Gerben Nijboer
10Zeer professioneel, in denken vooruit met de verzekeringen die wij via hun hebben afgesloten. Zijn al 30 jaar klant van hun.
-
Harjan Bossen
10 -
Derk Huizing
10Ook mijn ouders waren tevreden klanten
-
Wouter van Vliet
10 -
Franciska Stal
8Goede klantenservice en snel contact
-
Pim Dikkema
10Een goed en professioneel advies.
-
Lina Veentjer
8Hulpvaardig duidelijkheid kortdaat.zeer tevreden klant al meer dan 25jaar😊 …
-
martin eerhard
10Erg fijne ervaring overgehouden aan mijn afspraak bij Bosma en Schuur. Duidelijk in wat het bedrijf kan bieden en tegen welke tarieven. Echt een aanrader als je onafhankelijk advies wilt. Ben er nu al meerdere jaren klant en wanneer er iets is word ik altijd goed te woord gestaan. Oftewel oplossingsgericht.