gWoon Makelaars
"Fais juste comme ça, c'est déjà suffisamment excitant !"
Bij gWoon Makelaars staan Joost en Samantha voor een frisse, moderne aanpak in de makelaarssector. Met jaren ervaring en een diepe kennis van de regio, weten zij de nuances van de Haarlemmermeer als hun eigen tuin. Openheid, transparantie en een persoonlijke aanpak zijn voor hen van levensbelang. Ze begrijpen de spanning en emotie die met het kopen of verkopen van een huis gepaard gaan, en helpen graag op maat. Het kantoor is jong, maar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Osdorperweg 890 B
1067TD Amsterdam
€ 1.050.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 485 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Maria Rutgerslaan 23
2135PA Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Geddingmoor 2
2151DJ Nieuw-Vennep
€ 545.000 k.k.
€ 4.395/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 178 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Figarolaan 45
2152JG Nieuw-Vennep
€ 585.000 k.k.
€ 4.718/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 114 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rondenburglaan 131
2135KP Hoofddorp
€ 729.000 k.k.
€ 4.860/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Anton Geesinkstraat 52
2134CL Hoofddorp
€ 895.000 k.k.
€ 5.144/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 279 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (69)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
69 avis total
Funda
47 commentaires sur Funda
22 commentaires sur Google
-
Jonkheer van de Pollstraat 50
10Wij zijn ontzettend tevreden over Samantha als makelaar. Ze was altijd laagdrempelig bereikbaar en het contact verliep vanaf het begin erg prettig en persoonlijk. We konden met al onze vragen bij haar terecht en kregen steeds snel en duidelijk antwoord. Dankzij haar fijne begeleiding en inzet is ons huis bovendien snel verkocht. We kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking en raden Samantha zeker aan!
-
Weerterbos 92
10Fijne duidelijke communicatie. Makkelijk benaderbaar en kundig in hun werk. Super blij dat we voor hun hebben gekozen om ons te ondersteunen bij de zoektocht en het kopen van een huis.
-
Joke Smitstraat 75
10Zowel voor aankoop en verkoop zouden wij niet anders hebben gewild! Dat stapje extra wat de begeleiding echt persoonlijk en goed maakt. Altijd stappen vooruit denken wat maakte dat iedere vraag die we stelden allang voorzien en uitgedacht was. Voor ons staat Samantha met stip op 1!
-
Lemenburg 8
10Erg fijne verkoop gehad van ons huis, super begeleid door Samantha, erg laagdrempelig contact, super begeleiding. Ik zou iedereen deze makelaar aanraden!
-
Spannenburg 71
10Samantha is gewoon een topper! Ze is betrokken, geïnteresseerd en deskundig. Ze houdt je gedurende het proces op de hoogte en doet net dat stapje extra wat je eigenlijk van een makelaar mag verwachten. Ik kan oprecht zeggen dat ik blij ben dat ik alles aan haar heb overgelaten ;-).