Jenny de Haas
In Roelofarendsveen staat Jenny de Haas voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpt Jenny haar cliënten bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verwerken van een koop- of verkoopproces. Jenny biedt dienstverlening in aankoop, verkoop en taxaties. Ze werkt met een transparante en gedetailleerde aanpak, waarbij de behoeften van haar klanten centraal staan. Met...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hertogsweg 19
2375XL Rijpwetering
€ 425.000 k.k.
€ 3.829/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zuideinde 104
2371BZ Roelofarendsveen
€ 600.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 589 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kerkstraat 39
2355AE Hoogmade
€ 450.000 k.k.
€ 4.545/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Ganzendiep 1
1423DA Uithoorn
€ 800.000 k.k.
€ 5.839/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 301 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Poeloever 20
2371JH Roelofarendsveen
€ 535.000 k.k.
€ 4.776/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 90 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Westeinde 34
2371BD Roelofarendsveen
€ 725.000 k.k.
€ 5.708/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 333 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (18)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
18 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
-
Westeinde 34
10Jenny is erg betrokken en vakkundig en goed op de hoogte van wat er speelt op de huizen markt echt een aanrader voor het aankopen van je nieuwe huis
-
Noordeinde 189 A14
10Van te voren goed overleg over het hoe en waarom er zaken moeten gebeuren. Super fijn en deskundig geholpen met de verkoop.
-
Noordeinde 175
10Super blij met de hulp die we gehad hebben. Dankzij Jenny hebben we een droomhuis aangekocht. Superblij met haar strategisch advies voor de bieding, maar ook al het papierwerk er om heen. Hierdoor weet ik zeker dat alles juist op papier staat. Dit neemt veel zorgen weg tijdens zo een grote 'aankoop'.
-
Schoolbaan 18
10Traduit par l'IATrès content avec Jenny. Expérience et expertise évidentes. Conseils et accompagnement clairs et pertinents. La vente s'est déroulée de manière très fluide et le prix de vente, supérieur aux attentes, grâce à une stratégie de vente appropriée.
-
Sotaweg 106
10Traduit par l'IAHonnête, aimable et toujours rapidement joignable. Vous pouvez vous adresser à Jenny pour toutes vos questions. Nous recommandons donc vivement Jenny en tant que courtière immobilière !
-
Brederolaan 9
10Traduit par l'IAJenny est très compétente, sait ce qui se passe sur le marché et vous accompagne tout au long du processus. Nous recommandons vivement Jenny en tant qu'agent immobilier !