Woonzicht Makelaars
Woonzicht Makelaars staat voor toewijding, professionaliteit en klanttevredenheid. Of je nu wilt kopen, verkopen of investeren, ons team begeleidt je in elke stap van het proces. We kijken niet alleen naar de transactie, maar vooral naar jouw wensen en behoeften. Dankzij onze kennis van de vastgoedmarkt geven we persoonlijk advies dat past bij jouw situatie. Onze professionaliteit merk je terug in alles wat we doen. We hanteren hoge kwa...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Cronesteinstraat 13
3042GL Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 3.101/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Parkweg 347
3119CH Schiedam
€ 225.000 k.k.
€ 3.629/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boelstraat 22 A
3081TH Rotterdam
€ 189.000 k.k.
€ 4.200/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 45 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bonn en Meeswerf 237
3087EH Rotterdam
€ 390.000 k.k.
€ 3.939/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Woelwijkstraat 57
3035VM Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 4.819/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dordtselaan 250 A
3073GW Rotterdam
€ 200.000 k.k.
€ 3.226/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (237)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
237 avis total
Funda
38 commentaires sur Funda
199 commentaires sur Google
-
Kritostraat 38
9Enes heeft ons uitstekend geholpen tijdens het hele verkoopproces. Hij communiceert snel, denkt mee en is altijd bereikbaar voor vragen. Dankzij zijn kennis van de markt en persoonlijke aanpak voelde alles vertrouwd en goed geregeld. We zijn erg tevreden over de samenwerking en zouden Enes zeker aanraden aan anderen!
-
xhiti kamberi
10Ik bedank jullie voor het meedenken en regelen diverse zaken voor het kopen voor mijn huis alles is top geregeld Met vriendelijke groetjes M Kamberi
-
Ellen Stroes
8Vriendelijke makelaar die goed onze wensen heeft aangehoord en de tijd nam.
-
Ploegstraat 14
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met Woonzicht Makelaars. Vanaf het eerste contact voelde het professioneel en persoonlijk tegelijk. Ze namen echt de tijd om naar mijn wensen te luisteren en gaven eerlijk en deskundig advies.
-
Talinghoek 29
10Ik heb goeie ervaring met Woonzicht Makelaars en het was goed. De communicatie liep prima, alleen soms was het niet helemaal duidelijk maar dat werd later wel uitgelegd.
-
Hontenissestraat 102
10Zeer fijne ervaring met Woonzicht Makelaars. Het contact verliep soepel en professioneel, en ik werd gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden. Alles werd duidelijk uitgelegd en er werd snel geschakeld wanneer dat nodig was. Dankzij hun inzet en begeleiding is alles vlot en succesvol verlopen