Woonzicht Makelaars
Woonzicht Real Estate stands for dedication, professionalism and customer satisfaction. Whether you want to buy, sell or invest, our team guides you through every step of the process. We look not only at the transaction, but above all at your wishes and needs. Thanks to our knowledge of the real estate market, we provide personal advice that fits your situation. Our professionalism is reflected in everything we do. We apply high quality...
Current housing stock
-
- Available
Cronesteinstraat 13
3042GL Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 3.101/m²
CSave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 129 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Parkweg 347
3119CH Schiedam
€ 225.000 k.k.
€ 3.629/m²
Save as favorite- Living area
- 62 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Boelstraat 22 A
3081TH Rotterdam
€ 189.000 k.k.
€ 4.200/m²
DSave as favorite- Living area
- 45 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Bonn en Meeswerf 237
3087EH Rotterdam
€ 390.000 k.k.
€ 3.939/m²
ASave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 111 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Woelwijkstraat 57
3035VM Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 4.819/m²
BSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Dordtselaan 250 A
3073GW Rotterdam
€ 200.000 k.k.
€ 3.226/m²
ESave as favorite- Living area
- 62 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (237)
Review platforms
BronscoresTotal score
237 total reviews
Funda
38 reviews on Funda
199 reviews on Google
-
Kritostraat 38
9Enes heeft ons uitstekend geholpen tijdens het hele verkoopproces. Hij communiceert snel, denkt mee en is altijd bereikbaar voor vragen. Dankzij zijn kennis van de markt en persoonlijke aanpak voelde alles vertrouwd en goed geregeld. We zijn erg tevreden over de samenwerking en zouden Enes zeker aanraden aan anderen!
-
xhiti kamberi
10Ik bedank jullie voor het meedenken en regelen diverse zaken voor het kopen voor mijn huis alles is top geregeld Met vriendelijke groetjes M Kamberi
-
Ellen Stroes
8Vriendelijke makelaar die goed onze wensen heeft aangehoord en de tijd nam.
-
Ploegstraat 14
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met Woonzicht Makelaars. Vanaf het eerste contact voelde het professioneel en persoonlijk tegelijk. Ze namen echt de tijd om naar mijn wensen te luisteren en gaven eerlijk en deskundig advies.
-
Talinghoek 29
10Ik heb goeie ervaring met Woonzicht Makelaars en het was goed. De communicatie liep prima, alleen soms was het niet helemaal duidelijk maar dat werd later wel uitgelegd.
-
Hontenissestraat 102
10Zeer fijne ervaring met Woonzicht Makelaars. Het contact verliep soepel en professioneel, en ik werd gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden. Alles werd duidelijk uitgelegd en er werd snel geschakeld wanneer dat nodig was. Dankzij hun inzet en begeleiding is alles vlot en succesvol verlopen