Groote Waard Makelaars & Taxateurs B.V.
"La satisfaction des clients est notre motivation"
Groote Waard Makelaars & Taxateurs staat voor persoonlijk advies, deskundigheid en dichtbijheid. Het kantoor is sinds kort gevestigd aan de Molendijk 22 in Oud-Beijerland, een moderne locatie met centrale ligging en goede zichtbaarheid. De ruime etalageruimte, parkeergelegenheid en sfeervolle omgeving maken het voor klanten aangenaam om langs te komen voor een vrijblijvend gesprek of persoonlijk advies. De naam Groote Waard is een eerbe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Belgischestraat 45 A
3028TC Rotterdam
€ 280.000 k.k.
€ 4.375/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Anemoonstraat 50
3261XB Oud-Beijerland
€ 375.000 k.k.
€ 3.024/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Bierkade 26
3261KA Oud-Beijerland
€ 249.500 k.k.
€ 3.960/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Dokter Duyvendakhof 28
3261CL Oud-Beijerland
€ 850.000 k.k.
€ 5.822/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 356 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stougjesdijk 243
3261KV Oud-Beijerland
€ 1.395.000 k.k.
€ 5.812/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 240 m²
- Superficie du terrain
- 618 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Claes Danckaertzstraat 6 A
3286AC Klaaswaal
€ 575.000 ,-
€ 5.000/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (95)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
95 avis total
Funda
62 commentaires sur Funda
33 commentaires sur Google
-
Frans Halsstraat 53
8Hele aardige mensen, nemen de tijd voor je. Zeer tevreden over de begeleiding. Ons huis heeft best een tijd te koop gestaan maar de makelaar sprak ons altijd weer moed in.
-
Niek Bossers
10Fijne makelaar! Serge heeft ons goed begeleid en al onze vragen beantwoord. Ze zijn ook erg goed bereikbaar, zowel telefonisch, via de mail of via een snel whatsappje. Wij bevelen ze zeker aan!
-
John Freriks
10Fijn makelaarskantoor. Kennis van zaken. Mike van der wielen heeft mij geholpen. Rustig persoon legt alles netjes uit en gaat hard aan de slag om je huis te verkopen. Dank je wel mike!!
-
Prinses Irenestraat 25
9Zeer prettige verkoop, goede begeleiding en fijn contact, betrokken en reeel, snel reagerend en mooie foto’s.
-
Wilbertoord 57
10In mijn geval was dit mike van der wielen . Fijn contact legt alles goed uit en gaat daarna hard voor je aan de slag . Met als resultaat huis na 2 weken verkocht . Nogmaals bedankt. Gr john
-
van Egmondstraat 28
8Contact verliep goed. Werden goed op de hoogte gehouden. Iedereen was even vriendelijk die ik sprak. Vragen die we hadden werden snel beantwoord.
-
Ravenswey 42
9Het kontakt verliep heel soepel en open je hebt snel een klik. Door deze houding verloopt het gehele verkoopproces uitstekend door goede samenwerking met de fotograaf en het verwerken van de aangeleverde gegevens ontstaat een hele mooie uitgebreide brochure die mede daardoor de verkoop van de woning snel heeft bewerkstelligd.